Bayrak Aksesuarı DLC’sinden Sonra Multiplayer Kasması

Bayrak Aksesuarı DLC’sinden Sonra Multiplayer Kasması [Çözüm]

123 Kez
0

bayrakdlcsi

Arkadaşlar Bayrak DLC’si sonrası multiplayerdaki kasma sorunu can sıkıcı bir problemdi. Bu nedenle birçok kişi yeni güncellemeyi beklemeye koyuldu.

Biz ise problemi gidermek için grafik ayarlarını kıstık, direksiyon setini söktük, hatta Worldoftruck profili silip yeni profil bile açtık fakat problem devam etmekteydi.

DLC’den önce Roterdam, Luksemburg gibi şehirlerde bile FPS 20’nin altına düşmezken boş şehirlerde 5’in üzerine çıkamadık. Tabi bu sorunun DLC’den sonra ortaya çıktığını yine bayrakları söktükten sonra anladık.

Ücretsiz dağıtılan ve aynalara takılan bayrakları araçlardan kaldırdığımızda donmanın ortadan kalktığını gördük ve burada sizinle paylaşmak istedik. Eğer böyle bir problem ile karşılaştıysanız sizde Ayna üzerindeki bayrakları sökün ve donmadan ETS 2 Multiplayer oynamaya devam edin.

PAYLAŞ
25 Yaşında Hayata erken atılmış, Yıllar önce simülasyon oyunlarına merak salmış ve bu oyunlar üzerine bazı yama ve Türkçe yamalar yayınlamış biriyim.. "Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK