American Track Simulator’dan Yeni Bilgiler

American Track Simulator’dan Yeni Bilgiler

610 Kez
4

ats_blog

American Truck Simulator Haritası, Fiyat ve DLC Açıklamaları SCS Software son noktayı koydu! İşte tüm oyun bilgileri….

3 Şubat’ta çıkacak olan American Truck Simulator için bugün kesin bilgiler açıklandı. SCS Software blog yazısında oyunun haritasını, fiyatını ve DLC bilgilerini belirtti.

American Truck Simulator ilk gün çıktığında sadece California eyaletini içereceği planlanmıştı. 3 Şubat’ta bunun kesin olarak gerçekleşeceğini belirten ekip aynı zamanda Nevada DLC paketininde tamamen hazır olacağı açıklıyor.

Böylece American Truck Simulator California ilk sürümü ilk gün çıktığında Nevada DLC paketi de kullanılabilir olacak.(Ücretsiz bir harita güncellemesi!)

Oyunun kapak tasarımı bitirildiğinde Nevada hazır olmadığından kapak fotoğrafında yer almıyor. Böylece satılacak olan kutulu oyunlarda ve dijitalde California bulunuyor. Tabii içerisine Nevada dahil.

Kısacası Nevada DLC herkes için ücretsiz bir oyun güncellemesi olacak. Oyunu nereden satın alırsanıza alın bu güncelleme herkes için resmi çıkış tarihinde kullanılabilir olacak.

ats_cities_map_volume

Ayrıca şimdi herkesin bildiği gibi Arizona eyaleti üzerinde sıkı çalışıyorlar. Perakende kutu ambalajının üzerinde Arizona DLC yazısı bulunuyordu. Bittiğinde bunun kilidini açılacaktı ama aslında böyle olmadığı belirtiyor.

SCS Software, Arizona DLC paketinin de herkes için ücretsiz bir güncelleme olacağını açıklayarak bizleri sabırsızlandırıyor! Teşekkürler SCS Software

Sadece biraz daha bekleyeceğimizi belirtiyorlar. Oyun dünyasının bu kısma hala geliştirme aşamasında.

Gerçekten oyunu belirli bir kanaldan satın almak için endişelenmenize gerek yok. Bu Steam olsun veya herhangi bir dijital mağaza ya da bir fiziksel mağazada oynanabilir içerik herkes için aynı olacaktır.

Oyunun çıkışında birkaç perakende yayıncı ile daha zengin bir sürüm(ve daha pahalı) sunmaya karar verdiler. Bu da Collector’s Edition yani koleksiyoner meraklıları için çeşitli hediyelerin bulunduğu bir kutu.

American Truck Simulator‘ın önerilen oyun fiyatı  $20/€20 olacaktır. Alternatif para birimleri, bazı yerel pazar özellikleri güzel yuvarlamalarla hafif farklılıklar gösterebilir. (Türkiye’de hangi fiyattan satışa sunulacağı merak konusu. Güncel döviz kuruna bakarsak 65TL civarında geliyor ama yüksek bir fiyat olur. Steam’de 49TL olmak zorunda.-Sadece tahmindir ve yanılmayız

ats_shot_02

Kesinlikle Arizona ile American Truck Simulator dünyasında çalışmayı durdurma gibi bir planları yok. Ancak önümüzdeki yolun uzun olduğunu unutmamızı söylüyorlar. Bu kıtayı kapsamak yıllar alacak. Düzenli ücretsiz güncellemelerle oyuna özellikler eklemeye devam edecekler.

Fakat ileride harita DLC’leri hepsi olmasa da ücretli olacak. (İleride çıkacak olan DLC’lerin ücretlendirilmesi normaldir. Tabii arada normal haritalara gelecek ücretsiz şehir güncellemelerini unutmamalıyız ve elbette modlar!)

Bunun çıkışıyla yeni bir iş modeli de geliyor. Eğer sahilden sahile sürmek istiyorsanız bunu şimdi yapmanız mümkün olmayacaktır ve bu başlangıçtaki satın alma fiyatından daha fazlasına mal olacaktır. Bu Doğu Sahiline(East Coast-New York vb.) ulaşmak için harika bir şans olur. 60. kuzey enlemine ve Ekvator’un güneyine doğru gitmek  muhteşem olurdu. Ama sonuçta bu size bağlı bizim topluluk (oyunculardan bahsediliyor) eğer bunun gerçekleşmesini istiyorsa cüzdanlarından oy verecek.

ÖNEMLİ BİLGİ: Yukarıda yazılı bilgiler Başka bir  siteden alınmıştır.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK