American Truck Simulator Hakkında

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Golden Gate Bridge

americantrucksimulator_5

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere yakında çıkacak olan Scs Software yapımı American truck simulator oyunu hakkında duyduğumuz herşeyi aktarmak istiyoruz. Öncelikle oyunun çıkış tarihi 29 Ocak olarak verildi. Fakat bu tarihte bir sorun olabilir erkene de alınabilir birkaç hafta uzayabilirde. Bildiğiniz gibi SCS Software tek oyun üzerinden geliştirmelere devam edeceğini duyurdu. Yani Euro Truck simulator 2 oyun motoru ile American Truck simulator ve Euro Coach Simulator oyunlarını piyasaya sunacak.

Bu bahsettiğim iki oyun Eklenti paketi olarak çıkacak. Daha önce German Truck simulator’ün haritasını değiştirerek Avusturya Truck Simulator olarak piyasaya çıkarmıştı. Yada bir diğer deyimle oyun motoru sabit kalmıştı fakat UK Truck Simulator ile sadece İngiltereyi konu alan direksiyon ve trafik sağ tarafta olan bir oyun oluşturmuşlardı.Şimdi yine aynı konsept ile yavru oyunlar diyebileceğimiz iki oyun daha duyuruldu.

San Fransisco – Kaliforniya ABD Golden Gate Köprüsü

Gerçek Köprü Fotoğrafı :

Golden Gate Bridge

Buda American Truck Simulator’de Çekilmiş Golden Gate Köprüsü Resimi:

americantrucksimulator_2

Fakat bu oyunların diğerlerinden farklı olmasının sebebi konu ve konseptinin farklı olması. Evet oyun motoru stabil olarak kalsa da senaryo farklı olacak. Örneğin Euro Coach simulator ile ilk defa Scs tarafından lisanslı bir şekilde üretilen bir yama sayesinde Euro Truck Simulator 2 haritasında yük ve kargo taşımacılığı yerine yolcu taşımacılığı konsepti ile oynama şansını yakalayacağız.

americantrucksimulator_4

American Truck simulator’de ise Amerika kıtasında kullanılan Tır ve kamyonların görünüm ve güç itibari ile farklı olması ve Bambaşka bir harita’da oynayacak olmamız da eklenirse bu oyununda bize oldukça farklı bir tat vereceği kesin. Euro Truck Simulator 2 sürekli yeni çıkarılan DLC paketleri ile haritası büyüyen bir oyun oldu farkındaysanız. Son olarak Going East paketi ile haritada ki ülke sayısı da arttı.

Amerika kıtasına Özgü firmalar:

americantrucksimulator_6

American Truck simulator ‘de çıktığında California Pack olarak çıkacak ve bu sürüm Beta olacak. Yani geliştirilmeye müsait ve sürekli gelişen bir oyun olarak gözümüze çarpacak. Euro Truck Simulator 2 oyuncusunun oldukça hoşuna gidecek birçok detayı barındıran bir oyun olacak American Truck Simulator. Harita’da ilk olarak Amerikanın Kaliforniya eyaleti ile başlayacak. Daha sonra Eyalet sayısı hatta ülke sayısı artacağı kesin.

americantrucksimulator_3

Sürekli geliştirilmesi oyunun her geçen gün yeni bir oyun haline gelmesi demek. SCS Soft Kamyon ve Tır simülasyon oyunlarını piyasaya çıkardığında son zamanlar hariç neredeyse hepsi Amerika kıtasında geçen bir senaryo ve Amerika haritasına sahipti. Yani SCS Geriye dönüp geride bıraktığı ve yaptığı hataları affettirecek bir oyunla karşımıza çıkacak.

American Truck Simulator Hakkında İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

Tosahan

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir