American Truck Simulator mü Euro Coach Simulator mü ?

American Truck Simulator mü Euro Coach Simulator mü ?

548 Kez
4

Merhaba değerli üyeler ve sevgili ziyaretçilerimiz, Scssoftware bir dizi yeni oyunla çok yakında karşımıza tekrar çıkacak. Gamescom 2015 oyun fuarında tanıtılan ve resmi sitesininde açıldığını bildiğimiz American Truck Simulator bunlardan birtanesi.

eurocoachsimulator

Diğeri ise Euro Coach Simulator, yani şehirler arası otobüs taşımacılığı simülasyonu. Elbette bu sene sonuna kadar yada önümüzdeki senenin ilk iki çeyreğinde American Truck simulator piyasada yerini alacak.

americantrucksimulator

Amerika kıtasında eşsiz manzaralar eşliğinde yük taşımacılığında kullanacağımız dünyanın en güçlü tır ve kamyonlarını hepimiz merakla bekliyoruz ama bu iki oyundan birini seçecek olsaydık hangisini seçerdik ?

Zaten Euro Truck Simulator 2 ile Avrupa yollarında birkaç yıldır sıkılmadan sürüyoruz tırlarımızı. Bugüne kadar çıkan SCSSoft oyunlarına kullanıcılar tarafından yapılan otobüs yamaları veya otogarlı büyün süper modlarla oynadığımız modları, Oyunun yapımcısının yaptığı ve neredeyse hatasız olan bir oyun halinde oynamak istemez miyiz ?

Yada farklılıktan nefret ederim ve Euro Truck Simulator 2’nin geliştirilmesine devam edilmeli diyorsan, hadi şimdi anketimize katıl ve fikrini belirt..

Sizce Hangisi İlk Olarak Çıkmalıydı?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

 

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK