American Truck Simulator Yeni Trailer

American Truck Simulator Yeni Trailer

2.513 Kez
2

Scssoft ekibi American Truck Simulator’ün tanıtımı için tam kadro GamesCom’da ve fuarda tanıtım yapılması için yoğun çaba harcarken oyuncuları sevindirecek detayları barındıran bir video paylaşıldı.

Çıkış Tarihi henüz kesinleşmedi en yakın zamanda sitemizden duyurulacak.


Dosya Özellikleri:Belirtilmemiş / MB
American Truck Simulator Yeni Trailer İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

2 YORUMLAR

    • şuan için açıklanan firma Kenworth, ama Avrupa’dan daha fazla tır markası var Amerika’da.. Vailant, Majestic gibi piyasaya çıkarlar ilerleyen dönemde gerçek isimlerine kavuşurlar. Amerikan tır markalarına değinilecek olursa, Freightliner, Peterbilt, Western Star , Mack, Ford, International gibi markalar bu oyunda yer almazsa olmaz.

      Birde şu açıdan bakmak gerek, 18 WoS Seriside SCSSOFT’un fakat tek başına değil Valusoft ile birlikte. Bu seride yukarıdakim bazı markalar lisanslı idi. Eğer ellerinde halen lisans varsa çok yakında açıklarlar. Kenworth’un açıklanması ise Kenworth firması Avrupa kamyon markası Daf’ı satın aldı. Daf’ta Euro Truck Simulator 2 ‘nin lisanslı bir markası haline geldi. dolayısı ile anlaşma kolay oldu ve oyunda yerini aldı birçok modelde..

BİR CEVAP BIRAK