American Truck Simulator’e Road Train Gelmeli mi ?

American Truck Simulator’e Road Train Gelmeli mi ?

273 Kez
1

Scssoft, Blog ve forum hesaplarında kullanıcıların en çok istediği şeylerden biri Road Train yani yol treni. Extreme Trucker serisinde oyuncunun sevdiği birden fazla dorse bağlantısı ile yol treni olarak adlandırılan büyük tırların oyunda olmasını kim istemez.

ats-yoltreni-roadtrain

Peki bu istekler doğrultusunda Amerika kıtasında ve oyunun şuanki haritasındaki bölgelerde Road Train kullanılıyor mu ? Birden fazla römorklu tırlar genel olarak Avustralya kıtasında kullanılıyor. Bu alanlarda daha verimli yük taşımak için böyle bir çözüm geliştirmişler. Amerika’da ise yol treni farklı bir konsept ile kullanılmakta.

Bir tam römork ve arkasına birde yarım römork takılabilmekte. Kanada’da ise römork uzunluğu değiştirilmiş ve yine Amerika benzeri bir sistem kullanılıyor. Fakat Amerika kıtasında bazı eyaletlerde birden fazla römork takılabilen otoyollar var. Bu yollar fazla araç geçmeyen, bu nedenle trafikte bir sıkıntı yaratmadığı için Road Train’e izin veriyor. Resimdeki arkadaş sesini duyurmayı başarırsa, kim bilir yakında American Truck Simulator Road Train‘e ev sahipliği yapar.

1 YORUM

  1. abi bu road train olayını çok seviyorum ben. O Discovery Channel de falan izlerken içim gidiyor. Keşke bi mod falan gelse bunun için

BİR CEVAP BIRAK