Amerikan Truck Simulator Çıkış Tarihi Kesinleşti

Amerikan Truck Simulator Çıkış Tarihi Kesinleşti

232 Kez
0

ats

Amerikan Truck Simulator Çıkış Tarihi Kesinleşti:

Evet sevgili ziyaretçilerimiz Uzun süredir beklenen ATS (american truck simulator) oyunu sonunda çıkışına sayılı günler kaldı, Evet ATS 3 Şubat 2016 da çıkıyor.

Bu sürümün yol üzerinde ilk adım olacağını daha önce yaptıkları açıklamalarlada da dile getirdiklerini tekrar ifade ediyorlar. Bu oyun sürümüyle büyük vizyon için birkaç kamyon ve California eyaleti eklenecek. Sonunda tüm Kuzey Amerika’yı kapsayacak ve bu konudaki her alakalı kamyon üreticisini oyuna lisans vermeleri için kovalayacaklar.

Steam
http://store.steampowered.com/app/270880
Kısacası Amerika biletlerimiz 3 Şubat 2016’ya ayırtıldı. Lütfen bavullarınızı ve önemli eşyalarınızı hazırlayın! Yeni bir serüven başlıyor! Amerika’da bu kez her şey çok farklı olacak!

Ha unutmadan bu oyun elbette Türkçe dil desteğiyle :D çıkıyor. Bu kapıyı onlar araladı unutmayalım :)

Detaylı bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz bizi takip edin.

Farming Simulator 2013 Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgelerim>My Games > Farming Simulator 2013 > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapıp “P” tuşuna basarak yüklediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK