Amerikan Truck Simulator Çok Az Kaldı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
kenworth3_americantrucksimulator

kenworth3_americantrucksimulator

SCS Soft tarafından geliştirilmeye devam edilen, bir nevi Euro Truck Simulator 2 DLCsi olarak görmemiz gereken fakat ayrı bir isimle ayrı bir kıtaya açılan American Truck Simulator’e neredeyse sayılı günler kaldı. SCS merakla yeni oyunu bekleyen oyuncularının merakını giderecek birçok detay içeren ekran görüntülerini yayınlamaya devam ediyor.

kenworth2_americantrucksimulator

Los Angeles , San Francisco bölgesi diye tabir edilen ve Kaliforniya paketi olarak karşımıza çıkacak olan American Truck Simulator’de bazı şeyler halen belirsizliğini korusada bazı bilgiler kendini ele veriyor. Uzun menzilli çekici ve tırlar ile şuan SCS’nin üzerinde çalıştığı 1 den fazla dorseli yani 2 veya daha fazla dorseli tırları oyuna eklemek. Yol Treni olarak tabir edilen bu tırlar ile yük teslimatına belkide American Truck Simulator ile başlayabileceğiz.

kenworth1_americantrucksimulator

Oluşturdukları World Of Truck platformunda paylaşımlarda bulunan oyuncularına belkide kısa bir zaman sonra birkaç oyunun birleşimi ile Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm Dünya üzerinde Sanal nakliyat işlerini konu alan ve Tır simülasyonu içeren bir oyun oluşturmaya çalışıyor kimbilir.

benzinlik_americantrucksimulator

Zaten Euro Truck Simulator 2 online oynandığından beri birçok oyuncu eşi dostu ile bu keyfi yaşadı. Arka arkaya tır katarları oluşturup aynı yükü aynı şehire götürürken belkide birbirleri ile yarıştılar. Gerçekten güzel şeyler bizi bekliyor önümüzdeki yıllarda. Tabi bu uzun bir süreç demek öyle hemen olacak şeyler değil. Zaten SCS bunun AR-GE’sini kendi içerisinde yapıp bir zamanlama hazırlamıştır. American Truck Simulator daha sonra Euro Coach Simulator belkide kimbilir zamanla Simulator Of Asia gibi bir oyunla daha karşılaşır ve Avurpa ile Asyayı birbirine bağlayan güzel ülkemin güzel şehirlerinide oyunda görebiliriz.

Çok yakında birbirinden harika American Truck Simulator yamasını da yine sitemizde bulup indirip gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz. Çıkış Tarihini merak edenler için tekrar verelim oyun 15 Şubat 2015 tarihinde yarıyıl tatilinde Tüm Dünyada satışa sunulacak.

İyi Oyunlar – Kamyonyama.com

Amerikan Truck Simulator Çok Az Kaldı İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

Tosahan

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

4 Yorum

 1. AHMET ERDEM dedi ki:

  Oyunun çıkış tarihi ne zaman

 2. tekin dedi ki:

  american truck iptal oldu ses seda yok

 3. tekin dedi ki:

  tam olarak aciklama bekliyoruz
  euro coach simulotör o da belli deyil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir