Anadolu Haritası V2.0 Resimleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
anadoluharitasi_v2_kapak

anadolumapv2_3

Öncelikle herkese selamlar olsun. Anadolu haritası yeni sürüm çalışmaları devam ediyor. Kısmet olursa bu ay sonuna doğru da yayınlanacaktır. Eksikleri gidermeye devam ediyoruz. Bu süre zarfında yorum bölümünden hataları belirtirseniz sonraki sürümde giderilmesi muhtemel olacaktır.

Son birkaç gündür yorumların geç onaylanması , cevapların gelmemesinden dolayı hepinizden özür dileriz. İş ve eğitim hayatı dolayısıyla böyle bir gecikme söz konusu.Bu sürümde plaka işi tamamen çözülecek ve her şehir kendi plakasını kullanacak. Feribot işi için çok uğraştım fakat hata veriyor tekrar deneyeceğim. Mazot fiyatlarının saçmalığını inanın bende çözemedim. Çünkü Def klasörümüzde anadolu.sii dosyası mevcut. Bu dosyayı orjinal bütün ülke dosyalarıyla değiştirip denedim fakat yine olmadı ama oyuna girip benzinliğin dibinde durup oyundan çıkıp tekrar girdiğinizde benzinlikteki fiyatlar düzeliyor.

Bu resimleri yayınlanmadan 2 gün önce gönderdi Murat Abi fakat düşünün resimler bile 2 gün gecikmeli yayınlandı. Geçici bir açıklama yazarak paylaşıverdim düzenlemek bu güne kısmetmiş. Haritanın son sürüme uyarlanması için ne kadar çabaladığımı bilemessiniz. Ama malesef prefab detayları hata çıkarıyor. Hataları tek tek düzeltmek imkansız otomatik düzelt dediğimde ise şehirdeki bütün detaylar kayboluyor. yollar kayboluyor bildiğiniz bomboş bir haritaya dönüyor.

Hepinize bol bol vakit geçirebileceğiniz kadar detay , yol , yük, şehir ve ilçe mevcut. Haritanın çalıştığı sürüm ilk çıktığından beri 1.8.2.5.s varsa düzeltebilecek babayiğit veririm teamwiever’ı girer düzeltir ve yeni sürümde herkes oynar. Neden dosyalar şifreli ? bunuda açıklayayım ilk sürüm yani beta 1.0 geçen sene şubat ayında yayınlandığında ismi lazım değil bir başka euro truck simulator sitesi farklı bir isimle yayınladı. Sitemizde paylaştığımız hiçbir modu sahiplenmiyoruz. Hepsinin altında kim yaptıysa  , kim emek verdiyse onlara saygı duyduğumuz için paylaşıyoruz. Hadi sitemizin ismini geçtim benim ismim bile yoktu. Beyefendi ismini değiştirip ben yaptım diyerek paylaşmış.

Ayrıca hala rar şifresi soran zat-ı muhteremler var. Dedim ki bilsem valla söylüyecem ama bilmiyorum ki 🙂 Rar şifresini SCSLOCKER isimli program ile koyuyorum. Zaten kendim koysam rar şifresi emin olun harita çalışmaz. Bu program dosya verileri ile oynamadan sadece isimlerine şifre koyuyor ve ETS2 oyun motorunun bu dosyaları okumasına izin veriyor. Bu nedenle lütfen Rar şifresi sormayın.

Bu arada bu paragrafa kadar okuduysan gerçekten sevindim 🙂 Türkiye’de okuma oranı artıyor demektir. Latife yaptım okuyan arkadaşlar zaten yaptığımız açıklamaları okuyor biliyorum fakat resime bakıp linke tıklayıp indirip atıp ne yapacağını bilmeden kendi kafasına göre kurmaya çalışanlar ne hikmetse yine yazıyı okumuyor ve direkt olarak aşağıdaki yorum bölümüne RAR ŞİFRESİ İSTİYOR ! YALANCI HANİ ŞİFRE YOKTU ! ROMANYA HARİTASININ İSMİNİ DEĞİŞTİRİP yapmışsınız 🙂 .

Aslında biz bu işi ölüm yolu ile bitirecektikte yine de devam etmeyi seçtik. Hepinize söylüyorum arkamızdan ne dediğiniz umrumuzda bile değil Hepinizi Seviyoruz Kalın sağlıcakla Memleketimin güzel insanları !

anadolumapv2_2  anadolumapv2_4 anadolumapv2_5 anadolumapv2_6 anadolumapv2_7 anadolumapv2_8 anadolumapv2_9 anadolumapv2_10 anadolumapv2_11 anadolumapv2_12 anadolumapv2_13 anadolumapv2_14 anadolumapv2_15 anadolumapv2_16 anadolumapv2_17 anadolumapv2_18 anadolumapv2_19 anadolumapv2_20 anadolumapv2_21 anadolumapv2_1

Anadolu Haritası V2.0 Resimleri İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

216 Yorum

  1. Onur dedi ki:

    YA BIRI BANA SU INDIRME BUTONUNUN NERDE OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRMİİİ!

  2. derin dedi ki:

    ben de ets 2 1.8.2.5 sürümü var ve türkiye map de var aynı bunun gibi serbest modda çalışırken tır seçiyorum ve seçtiğim bütün tırlarda plaka var güzel ama diğer yolda gidan arabalarda ve yolda giden tırlarda plaka yok bu kötü birde baya yer eksik haritada eksik olan yerleri sıralicam 1.susurluk eksik 2. bozüyük eksik 3. urla eksik 4.torbalı eksik 5.bursa nın ilçeleri eksik orhangazi eksik gemlik eksik osmangazi eksik ve mustafamealpaşa ilçesi eksik 6.manisa nın ilçesi saruhanlı eksik 7.izmirin ilçesi torbalı eksik 8.aydının ilçesi selçuk eksik ve son madde 9. afyonkarahisar ilçesi sandıklı eksik ben sizden bunları istiyorum her ile ait plakalar olsun ve yolda giden arabaların ve tırların plakaları olsun istiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir