ATS – Arizona DLC’si Hakkında Ön Görüşler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

DLc paketinin duyurulması ile bizde olabilecek ihtimalleri sizlere yansıtmak istiyoruz. Arizona çöl ve kanyonlarıyla ünlü Amerika’nın 50 eyaletinden biridir. Dağlık ve çöl dolu arazide kurulmuş büyük şehirlere sahip bir eyalettir. Bu şehirlerden en önemlileri Phoenix (başkent), Tucson, Mesa, Tempe, Glendale, Scottsdale ve Yuma’dır.

kolerado_01_arizona_dlc

Kolerado’da Bahar…

Nedense Phoenix deyince aklıma Hard Truck Serisi geldi birden. Git Gide 18 Wheels serisine benzeyeceğini umduğumuz American Truck Simulator’de yeni güncellemeyle muhtemelen Phoenix ve yukarıda yer alan başlıca şehirlerden birkaçı yer alacak. Ve yine eyalet sınırında bulunan Las vegas’ın da ekleneceğini ön görebiliyoruz.

Colerado platosunda keskin yollarda uzun Amerikan dorselerini çeken yine uzun burunlu tırlar ile bu şehirler ve önceki sürümde Kaliforniya şehirleri arasında yük taşımaya başlayacağız. Ayrıca birçok filme konu olan ve Amerika kıtasını gezmeye giden her insanın uğrak yeri olan Büyük Kanyonunda oyunda yer alacağını umuyoruz.

buyukkanyon_arizonadlc_kyama

Büyük Kanyon Güneş Batımı..

Sert bir iklimi olduğundan yetişen ağaç ve bitki örtüsü diğer bölgelere göre farklılıklar gösterecektir. Buda oyuna yeni çevre elementlerinin gireceğini bizlere yansıtıyor. Başlıca gelir kaynaklarını bakır, altın, gümüş, çinko ve kurşun madenleri ile sulamayla yapılan pamuk, meyve, sebze ve yem bitkileri ziraati meydana getirir. Bu da bizim taşıyacağımız genel kargoları bizlere bildiriyor.

Kısacası gerçek hayatta Arizona hakkında kısa bir bilgi verdik. Oyunda nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

ATS – Arizona DLC’si Hakkında Ön Görüşler İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir