ATS – Arizona DLC’si Hakkında Ön Görüşler

ATS – Arizona DLC’si Hakkında Ön Görüşler

243 Kez
0

DLc paketinin duyurulması ile bizde olabilecek ihtimalleri sizlere yansıtmak istiyoruz. Arizona çöl ve kanyonlarıyla ünlü Amerika’nın 50 eyaletinden biridir. Dağlık ve çöl dolu arazide kurulmuş büyük şehirlere sahip bir eyalettir. Bu şehirlerden en önemlileri Phoenix (başkent), Tucson, Mesa, Tempe, Glendale, Scottsdale ve Yuma’dır.

kolerado_01_arizona_dlc
Kolerado’da Bahar…

Nedense Phoenix deyince aklıma Hard Truck Serisi geldi birden. Git Gide 18 Wheels serisine benzeyeceğini umduğumuz American Truck Simulator’de yeni güncellemeyle muhtemelen Phoenix ve yukarıda yer alan başlıca şehirlerden birkaçı yer alacak. Ve yine eyalet sınırında bulunan Las vegas’ın da ekleneceğini ön görebiliyoruz.

Colerado platosunda keskin yollarda uzun Amerikan dorselerini çeken yine uzun burunlu tırlar ile bu şehirler ve önceki sürümde Kaliforniya şehirleri arasında yük taşımaya başlayacağız. Ayrıca birçok filme konu olan ve Amerika kıtasını gezmeye giden her insanın uğrak yeri olan Büyük Kanyonunda oyunda yer alacağını umuyoruz.

buyukkanyon_arizonadlc_kyama
Büyük Kanyon Güneş Batımı..

Sert bir iklimi olduğundan yetişen ağaç ve bitki örtüsü diğer bölgelere göre farklılıklar gösterecektir. Buda oyuna yeni çevre elementlerinin gireceğini bizlere yansıtıyor. Başlıca gelir kaynaklarını bakır, altın, gümüş, çinko ve kurşun madenleri ile sulamayla yapılan pamuk, meyve, sebze ve yem bitkileri ziraati meydana getirir. Bu da bizim taşıyacağımız genel kargoları bizlere bildiriyor.

Kısacası gerçek hayatta Arizona hakkında kısa bir bilgi verdik. Oyunda nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK