ATS – Kenworth K108 Tır Yaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
kenworth_k108

kenworth_k108

Değişiklikler:

3 Boyutlu İç Tasarım (Interior)
Yeniden Tasarlanmış Kamyon Modeli
Şablon
Animasyonlu Direksiyon
Gaz ve Fren Pedalleri

Yapımcı(lar):jekich1, Virat, SCS: – 3D model. Smith: – Template support with animation, etc. Fire-Blade: – interior modeling, simulation. Stas556: – envelope residence. NN-Mihail: – Technical Support Virat – interior modeling, simulation. Kriechbaum – Sounds residence of engines and transmissions, setting Tracy N Nathan Anderson: – Technical Support Driver Geo: – Test Video Support Evelin_Sophie: – Skin Pack.Test Mick Brown – Technical Support. Tracy N Nathan Anderson: – Technical support.
ETS2 /ATS Versiyonları:1.4 ve 1.5
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

ATS – Kenworth K108 Tır Yaması İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir