ATS Para, Seviye ve Beceri Kayıtlı Oyun Dosyası(Savegame)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

American Truck Simulator’de beceri, seviye veya paraya mı ihtiyacınız var ? Alın hepsi içerisinde bir savegame dosyası sizler için Kamyonyama.com’da. 4 farklı save dosyasından dilediğinizi oyuna ekleyerek oynayabilirsiniz. Hepsine birden ihtiyacınız varsa “With Money, Levels and Skills” isimli klasördeki dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır.

Oyundaki bütün tır galerileri açık(zaten iki marka olduğu için ve az şehir olduğu için kendinizde açabilirsiniz.

Yüklenişi :

Zip dosyasının içerisinde 4 farklı save dosyası vardır. Hangisine ihtiyacınız varsa o save dosyasının içerisinde bulunan numerik klasörü(örneğin; “0525167313121” isimli klasör) Belgeler > American Truck Simulator > Profile klasörünün içerisine atın oyuna giriş yaptığınızda “Clocsh&Sega isimli profilden devam edin. Artık 186 Level, 1 Milyar Dolar ve bütün beceriler açık bir şekilde oynayabileceksiniz.

Bütün tır modelleri ve geliştirme parçalarıda açık olarak karşınıza gelecek. Bu şekilde American Truck Simulator’de tırınızı çok rahat modifiye edebileceksiniz.

Para, Seviye ve Beceri hilesi olan American Truck Simulator Savegame(Kayıtlı Oyun) yamasıdır.
Yapımcı(lar):Closch&Sega
ETS2 /ATS Versiyonları:0.9.x
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.
ATS Para, Seviye ve Beceri Kayıtlı Oyun Dosyası(Savegame) İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir