ATS Peterbilt 379 EXHD Tır Yaması

ATS Peterbilt 379 EXHD Tır Yaması

528 Kez
0
6x4 Şasi, 500 HP motor, 3 farklı şanzıman, 237 galon yakıt deposu ve orta çaplı modifiyesi olan Peterbilt 379 tır yamasıdır.
Yapımcı(lar):Ivan, Tim, John, the Mars 812, Coalminer, Stas556, Mishanya, Fox071rus, Dmitry68, knox_xss, Chris, Classick, Kriechbaum, skiner Adaptation in ATS: Regwiem Update: Michael Shkut
ETS2 /ATS Versiyonları:0.9.x
Yukarıdaki aracı Peterbilt galerisinde bulabilirsiniz.
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.


Dosya Özellikleri:Zip /90.2 MB
ATS Peterbilt 379 EXHD Tır Yaması İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK