ATS – Scania Tır Yaması

ATS – Scania Tır Yaması

1.063 Kez
0

scania_kamyon

American Truck Simulator oyununda Modifiye bölümünden Scania aracını 4 farklı Scania modeline çevirebilirsiniz. Bunlar Scania R + Scania Streamline + Scania T + Scania RJL’dir.

Yapımcı(lar):RJL / Fordsonmies, GT-Mike Skins: Killerhangar, Alang7, LoaderSaints Contributors: 50keda, Sheryo, Anaheim, Mr. Poland, Szeryff123 (a few parts from them), SCS Software (original models), Thunderhawk (equipment tower) Engines Llewellyn Gearbox Eaton Fuller Transmissions LoaderSaints Envelope in ATS Solutech
ETS2 /ATS Versiyonları:1.5
Bu Mod Henüz Test Edilmedi.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.


Dosya Özellikleri:Zip /223 MB
ATS – Scania Tır Yaması İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK