ATS ve ETS 2’den Yeni Bilgiler Var!

ATS ve ETS 2’den Yeni Bilgiler Var!

176 Kez
0

blog_banner

ETS 2 ve ATS Betasında Oyun Güncellemeleri İçin Biraz Daha Fazla Zaman Gerekiyor

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2’nin güncellemelerinde son durum nedir?

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 2 haftadır açık beta testleri süren güncellemeler için yeni bir açıklama yapıldı. SCS Software açıklamasında biraz daha fazla zamana ihtiyaçlarının olduğunu, iki hafta geçmesine rağmen hataları gideremedikleri için mutlu olmadıklarını zaman baskısı nedeniyle kaliteden de ödün vermek istemediklerini resmi blog yazısında belirtiyor. İyice test edilmiş ve geliştirilmiş güncellemeleri sunmaya odaklanmışlar.

ATS harita ekibi Arizona DLC üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ücretsiz bir genişleme olarak gelecek bu haritada yenilikleri göstermek istiyorlar. Bu DLC ile birlikte yeni AI trafik araçları, yeni yollar ve kaşvaklar da geliyor.

ATS_Sierra_Vista ATS_tucson_junction

Klasik Amerikan kamyonlarının yanı sıra trafiğe çiftçilikle ilgili bir de biçerdöverin eklenmesi gerçekten iyi normalde trafik modlarında bile zor görüyorduk. ATS trafiğinde daha farklı araçları görmek dileğiyle… Arizona DLC için çıkış tarihi bilinmiyor. Öncelikli olarak ATS ve ETS 2’nin şu an açık beta testinde bulunan güncellemelerinin tamamlanması gerek. Arizona DLC paketi bir içerik güncellemesi olacak.

ATS_Phoenix

ATS_Show_Low

Kamyonyama.com               Kamyonyama/youtube            Bzmnettv/Facebook               Bzmnettv/youtube

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK