ATS – Volvo VNL 660

ATS – Volvo VNL 660

316 Kez
0

volvo_vnl_660_ats

4×2 Şasi’de 250 galon yakıt deposu, 6×4 Şasi’de 300 galon yakıt deposu,10 Farklı motor, 375hp-500hp arası,8,9,12,14,16 vitesli şanzımanlar ve modifiyesi olan tır yamasıdır.

Yapımcı(lar):Panther Theme-Cezar, alex.brody99, Karma, Big Bob, Matgamer Adapted for American Truck Simulator 1.3.x by: H.Trucker
ETS2 /ATS Versiyonları:1.3
Yukarıdaki aracı Kenworth galerisinde bulabilirsiniz.
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.


Dosya Özellikleri:Rar /54.7 MB
ATS – Volvo VNL 660 İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK