ATS – Western Star 4800 Tır Yaması V2 (1.6.x)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
western-star-kamyon

– 2 Kabin
– 3 Şasi
– 23 Motor
– 6 Şanzıman
– Sesler
– Tekerlekler
– Boyalı
– Modifiye
– DLC Kabin Aksesuarları
– ATS 1.6 Sürümüne göre uyarlandı.
– 3D Modelleri güncellendi.
– Küçük Hatalar giderildi.

Yapımcı(lar):Jekich1, Virat, SCS: - 3D model. Smith: - Template, help with animation, etc. Fire-Blade: - interior modeling, modeling. Stas556: - an envelope, a residence permit. NN-Mihail: - Technical Support Virat - interior modeling, modeling. Kriechbaum - Sounds, registration of engines and transmissions, setting up Tracy N Nathan Anderson: - Technical support Driver Geo: - Test, Video, Technical support Evelin_Sophie: - Skin Pack. Test Mick Brown - Technical support. Tracy N Nathan Anderson: - Technical support. Adaptation for 1.6 - Phantom94, vovangt4.
ETS2 /ATS Versiyonları:1.6
Yukarıdaki aracı Kenworth galerisinde bulabilirsiniz.
Bu Mod Henüz Test Edilmedi.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

ATS – Western Star 4800 Tır Yaması V2 (1.6.x) İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir