ATS Yeni Oyuna kolay Başlama Modu

ATS Yeni Oyuna kolay Başlama Modu

818 Kez
1
American Truck Simulator'e yeni bir profil açarak başlamak istiyorsanız bu mod tam size göre. Bütün tır galerileri açık, 500 bin Tecrübe puanı ve 1.5 milyar dolar ile başladığınızdan oyunda dilediğiniz tırı satın alabilir beceri puanlarını kendinize göre dağıtabilirsiniz.
Yapımcı(lar):piva
ETS2 /ATS Versiyonları:0.9.x
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.


Dosya Özellikleri:Belirtilmemiş /1 MB
ATS Yeni Oyuna kolay Başlama Modu İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK