Bayramınız Kutlu Olsun – Sevdiklerinizle Birlikte…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
kapak

kapak

Bu bayram bizim için hayli hüzünlü, hayli zor gececek. Çünkü babasız geçirdiğimiz ilk bayram olacak. Kardeşim (luslul) ve ben 18 Mart CUMA günü babamızı kaybettik.

Bu yazma editörünü belkide binlerce kez kullandım sizlere paylaşım yaparken. Fakat bu kişisel paylaşımım benim en zor yazdığım yazı oldu hayatımda. O günden sonra hayatımızda birçok şey değişti.

Elim bir hastalık nedeniyle kaybettik. Daha 50 yaşına hastanede girmişti. Hemşireler, doğum günün kutlu olsun Fevzi abi demişlerdi. Bizde konyayı talan ettik fakat bir pastane bulamamıştık. Ufak bir kek ile kutladık hastanede..

Sonra birkaç ay sonra telefonum çaldı. O gece yine yoğun çalışmış gecenin bilmem saat kaçında yatmıştım. Hem okul, hem iş biraz yormuştu açıkcası. Uykumu eniştem böldü ve baban biraz fenalaşmış bi git istersen dediler.

Hemen atladım arabaya ve Bünyamin(luslul)’ide alarak çıktık yola. 150 km kadar uzaktı babam bize. Son on km kala çaldı telefonumuz ve haberi geldi. 160 km hızla bütün radarlara rağmen son sürat konyaya doğru giderken gelen telefon bir anda gözümü karartmış.

Araba önce sağa sonra sola ve yanımızdan geçen tırın korna sesiyle geldim kendime ve çektim sağa. 18 Aralık tarihinde yatırdığım Meram Tıp Fakultesi Onkoloji bölümüne 18 Mart tarihinde yine aynı hastanenin başka bir bölümüne gitmemiz istendi bizden. Morga !

Hepimizin çocukluk kahramanları kuşkusuz ki babalarımızdır. Onlar ölümsüz, onlar güçlü ve onlar herşeyi bilir ! Eğer küskünlüğünüz dargınlığınız var ise benden size bir abi nasihatı. (yaşı benden büyük arkadaş ve abilerim zaten beni en iyi anlar.) Bu Bayram onlara daha fazla sarılın !

Ellerini iki kez öpün. Mezarlarına gitmek gerçekten insanın hayatındaki en zor şey! Annemizin babamızın değerini bilmemiz lazım. Bu hayatta ne için varolduk, neden yaşıyoruz ki zaten.

Anneleriniz ve Babalarınız ile HAYIRLI BAYRAMLAR ARKADAŞLAR!. Annesi yada Babası bu dünyadan göçüp gitmiş arkadaşlar, Allah’ım onlara hayırlı evlat olmamızı nasip etsin Bayramınız Kutlu olsun.

392911_409164655846078_21227736_n

Kazım USLU – Bünyamin USLU

Bayramınız Kutlu Olsun – Sevdiklerinizle Birlikte… İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir