Dev Kamyonlar Oyunlarda

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
dev_kamyonlar

dev_kamyonlarBirbirinden kaliteli ve farklı Dev Kamyon Oyunları her gün milyonlarca oyun sever tarafından büyük bir keyif içinde oynanmaktadır. İster tek başına istenirse de iki kişilik olarak oynama olanağı sunulan ve birbirinden farklı engebeleri aşamaya çalışan koca tekerlekli kamyonlar tüm oyun severlere büyük bir heyecan vermektedir. Kids games kategorisine uygun olan bu oyunlar çocuklara araç kullanma yetisi de kazandırmaktadır.

En ilgi çeken yanlarından biri ise genel olarak bu kocaman kamyon çeşitlerinin belirli bir takım engebeleri aşarken çok ince bir denge ayarı olan bu kamyonları devirmeden bitiş çizgisine ulaştırmak. Son derece hassas bir denge ile kurulu bu dev kamyon çeşitleri ilerlemesi sırasında büyük bir dikkat istemektedir ve bu da elbette büyük bir heyecanı da yanında getirmektedir.

Genel olarak farklı engebeler ile tasarım yapılan dağların aşılması üzerine kurulu ve yan taraftan bir görünüm ile oynanan bu son derece kaliteli oyun çeşitleri, aynı zamanda birçok lastiğin ya da kasanın üst üste konması sonucu tasarlanmış engebeli oyun türleri de bulunmaktadır.
Denge ve Kamyonlar
En ufak bir denge kaybında devrilen kamyonları büyük bir ciddiyetle kontrol etmek ve bazı oyunlarda oyun severin karşısına çıkan araçları da patlatarak gidilen oyunlar ile heyecanın dozu hiç düşmüyor. Top Truck 3D oyununda ister topraklı yollarda isterse de asfalt yollarda birçok farklı kamyon çeşidi ile girilme büyük bir rekabet içerisinde bitiş çizgisini en hızlı ve ilk sırada girmenin getirdiği son derece keyifli yarış oyunu türleri de oldukça fazla bir şekilde ilgi görmektedir.

Bu dev kamyonların birbirlerini ezmesi ya da üzerlerinden geçmesi üzerine kurulu bu yarış türleri ile milyonlarca oyun sever birçok farklı kamyon çeşidi içerisinden istenilen her hangi birini seçerek bu heyecanlı yarışlardan birine katılabilir.
Kaliteli Üç Boyut Kamyonlar
Özellikle de üç boyut bakımından kaliteli bir animasyon halinde ve son derece zevkli bir tasarım ile yaratılan birbirinden güzel kamyon çeşitleri içinden herkes kendi zevkine göre bir kamyon seçebilir ve birçok farklı engebe ile oluşturulmuş yollar üzerinde rakipleri geçerek bitiş çizgisine ulaşmanı keyfi sürülebilir.

Zor koşullara uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanmış olan ve son derece etkili görsel yanları ile Dune Buggy her yaştan insana hitap edecek oyunları sayesinde büyük bir heyecan sunmaktadır. Özellikle de tekerleklerinin boyut farklılıkları ile dikkat çeken bu keyifli kamyonlar ile aynı zamanda başka türlü ve hurda sayılabilecek arabaların üst üste konduğu birçok değişik yarışlar da yine oyun severleri beklemektedir.

Dev Kamyonlar Oyunlarda İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir