Yeni İçerik Ekle

Sevgili Ziyaretçimiz Sitemiz Kamyonyama.com’a Mod veya herhangi bir yama dosyasını gönderip sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde yayınlanacak olan yama veya modlarınızda e-posta adresiniz konu içerisinde belirtilecektir.

Sitemize Üye Olarak Mod Gönderebilirsiniz.

Sitemize Gönderdiğiniz yama veya modları deneyerek gönderirseniz sitemizde sürekli olarak kalıcı olur. Dilerseniz kendi indirme linklerinizden gönderebilirsiniz. Bu sayede bu linkler üzerinden para kazanmanızda mümkün. Turbobit – Uploadfiles gibi indirme başına para kazandıran sistemlere göz atmanız hem para kazanmanıza hemde sitemize katkı sağlamanıza sebeb olur.

1 Yorum

  1. TEMELCE_06 dedi ki:

    Sevgili https://www.kamyonyama.com/ yöneticileri ve ziyaretçileri öncelikle kısa bir süre önce amatör olarak hazırladığım modların yayınlandığına sevindiğimi bildirmek isterim,dorse modu ile beraber değişik mod çalışmalarım devam etmekte kısa bir süre sonra inşallah iki adet daha mod çalışmam yayınlanacaktır.ayrıca site admini kazım kardeşi,m müsade ederse internet’te yapımı hakkında fazla bilgi bulunmayan bazı mod yapımı hakkında bilgilerimi sizinle paylaşacağım, Buradan yöneticilerine kamyonyama.com teşekkür son ederek yazıma son etmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir