ETS 2 – Büyük Harita V2

ETS 2 – Büyük Harita V2

2.622 Kez
3

buyuk_harita

Avrupa, Kuzey Afrika, Bolivya, Brezilya, Peru, Şili, Kolombiya, Ekvador, Peru ve Uruguay’dan başlıyor. ABD-Türkiye-Tayvan. CIS şehir sınırlarını etkiler Ukrayna’da şehirlere Rusya Naryan-Mar – Lviv. Vyborg Leningrad bölgesinden Krasnodar Bölgesi’ndeki Sochi Adler bölgesi.

Harita, İskandinavya ve Doğu’ya eklenen bir DLC gerektirir. Haritayı müdüre aşağıdan yukarı sayısal sırayla yükleyin Haritayı iki parçayı indirmek için kullanın

Yenilikler:
Bütün hatalar giderilmiştir.

Yapımcı(lar):WG Team
ETS2 /ATS Versiyonları:1.25 ve 1.26
Bu Mod Henüz Test Edilmedi.

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar


Dosya Özellikleri:Belirtilmemiş /1100 MB
ETS 2 – Büyük Harita V2 İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

3 YORUMLAR

  1. hayırlı akşamlar,
    Harita, İskandinavya ve Doğu’ya eklenen bir DLC gerektirir. Haritayı müdüre aşağıdan yukarı sayısal sırayla yükleyin Haritayı iki parçayı indirmek için kullanın burası için yardımcı olacak birisi var mıdır.
    teşekkür ederim
    ADMİN yada kurucu yardımlarınızı bekliyorum

BİR CEVAP BIRAK