ETS 2 Jant ve Lastik Güncelleştirmesi

ETS 2 Jant ve Lastik Güncelleştirmesi

768 Kez
0
ets2_117guncellemesi_lastikvejantlar_1
ETS 2 1.17 Sürümü Yeni Değiştirilebilir Jantlar..

Scssoftware oyundaki lastik ve jantlarda iyileştirme yaptığını resmi blogundan duyurdu. Euro Truck Simulator mofidiye kısmında artık lastik ve jantlar daha detaylı ve birbirinden güzel. Önceki gibi lastik ve jantları tek panel üzerinden seçmek yerine yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte lastiği ve jantı ayrı ayrı belirleyebileceğiz.

ets2_117guncellemesi_lastikvejantlar_2
ETS 2 1.17 Sürümü Seçilebilir Lastikler..

İskandinavya DLC paketinin yayınlanmasının ardından ETS 2 sürümü 1.17’ye ulaşacak ve bu yeni güncellemeyle birlikte resimlerde de görebileceğiniz üzere modifiye kısmına canlılık getirecek yeni lastik ve Jant düzenleme bölümü ortaya çıkacak. Hemde içerisinde birbirinden güzel jant ve lastik modelleriyle.

Ayrıca Resimlerde yeni Actros’ların kullanılması manidar 🙂 . Biliyorsunuz ki bir önceki haberimizde Euro Truck Simulator 2’de son lisansız marka Majestic’in Mercedes-Benz’in lisansı alınmasıyla ortadan kaybolduğunu ve yerini çok yakında 2014 model yeni Actros’lara bırakacağını duyurmuştuk. Ben duymadın demeyin tıklayın.

Hali hazırda zaten sitemizde onlarca yama paylaştık jant ve lastik ile alakalı. İskandinavya DLC paketinin çıkış tarihine daha çok var. 8 Mayısta çıkacağını bildiğimiz paketi beklerken sıkılmamak için bknz; ETS 2 Jant Yamaları.

PAYLAŞ
Yaşımın verdiği olgunlukla , oyun oynamayı seven çocuksu yanımda sizlere faydalı birşeyler paylaşabiliyorsam ne mutlu bana :) Bu arada 32 yaşında simülasyon oyunlarına düşkün bir zat-ı muhteremim..

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK