ETS 2 – Mercedes-Benz Antos 12 Kamyon V1.2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz Antos 12 kamyon yamasıdır. Daha önceki sürümlerini sitemizde paylaşmıştık. Önceki Antos sürümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni versiyon ile neler değişti biraz bahsedelim. Kamyon modu ETS 2 1.23 versiyonuna uyarlandı. Kabin aksesuar DLC paketiyle çalışır hale getirildi. Böylece bu DLC’ye sahipseniz DLC ile gelen aksesuar parçalarını bu kamyon üzerinde kullanabileceksiniz.

mb_antos12_kamyonyama_04 mb_antos12_kamyonyama_03 mb_antos12_kamyonyama_02 mb_antos12_kamyonyama_05

Önceki versiyonda hatalı olan 3 şasi yeniden düzenlendi ve mevcut hatalar giderildi. Ayrıca kamyon için yeni yan tozluklar eklendi. Antos 12 zaten gelişmiş bir modifiye paketi barındırmaktadır. Fakat dilerseniz Ets 2 Modifiye paketleri ile kamyon üzerinde daha fazla oynama gerçekleştirebilirsiniz.

Tır Hakkında genel bilgi verecek olursak, 2 adet kabin(m-cab 320(düşük), m-cab 170(topline)), 625 HP gücüne kadar motor, 3 farklı şanzıman, hem çekici hemde kamyon haline getiren şasi, 20+ skin bulunmaktadır.

Yapımcı(lar):DANZ
ETS2 /ATS Versiyonları:1.22 ve 1.23
Yukarıdaki aracı Mercedes-Benz galerisinde bulabilirsiniz.
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar

ETS 2 – Mercedes-Benz Antos 12 Kamyon V1.2 İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir