Ets 2 Mod Yapım Dersleri – Benzinlik Değiştirme

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
station-shell-asg35

station-shell-asg35

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün benzinliğin nasıl değiştirileceğini anlatacağım. Oyunun orjinal benzinliklerini dilerseniz Opet BP gibi Türkiye’de faliyet gösteren benzin istasyonları ile değiştirebilirsiniz . Videolu anlatım yapamıyacağım malesef çünkü Leptop’u yaktığım için gerekli program vb. dosyalara ulaşamıyorum ama aslında basit ve basit olarak size aktaracağım.

Öncelikle Euro Truck 2 oyununun datasını nasıl açacağınız konusunda bilginiz yoksa buradaki yazı ve videoyu okumalısınız.

Data Açma

Datayı Açtığınızda biraz araştırma yaparak Gas Station klasörüne ulaşabilir ve oradaki Benzinliğin Skin dosyasını değiştirerek Farklı bir firmaya göre ayarlayabilirsiniz. Oldukça detaylı bir dğeiştirme yapmalısınız.

Ben sizler için hazırlanmış bir benzinlik buldum ve onu vereceğim. Onun içindeki skin dosyalarınıda değiştirip oyuna aktarabilirsiniz. Gelelim aktarma işlemine.

Gas istasyonu Prefab > Gas_Big uzantısında bulunmaktadır. Oyunun Datasını açtığınızda Prefab klasörünü aratarak bulabilirsiniz. Gas_Big ise Büyük boyutlu benzinlikleri ifade eder. Gas_Small ise Ufak benzin istasyonlarıdır. Prefabda birsürü değiştirebileceğiniz şey bulunmaktadır. Firmalarıda yine firma ismi ile aratarak bulabilir firma binalarını değiştirebilirsiniz. Örn: Transinet

Değiştirdiğiniz klasörü komple masaüstüne alın ve Daha sonra .Zip yardımı ile SCS şeklinde ve Depola Şeklinde kaydedin.

Hazır Benzinlik Dosyası : YPF Arjantin Benzinliği

Aynı Dorse yapar gibi değişiklikler bittiğinde kayıt işlemi yaparak daha sonra mod klasörüne atın ardından modu aktif ederek oyunda görebilirsiniz.Data işlemi üzerinden yapmanız daha sağlıklı olur çünkü modda uyumsuzluk olmaz ve oyununuzda çalışması kesindir.

Ets 2 Mod Yapım Dersleri – Benzinlik Değiştirme İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

1 Yorum

  1. Haluk dedi ki:

    Data Açma linkine ulaşılmıyor. Linki yenileyebilir miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir