ETS 2 MsHeavyAlex (MHA) Haritası V2.2

ETS 2 MsHeavyAlex (MHA) Haritası V2.2

854 Kez
0
26. Karayolları yeni benzin istasyonu - Munchen Güney (D) - Faiz oranı Stuttgart (D) arasındaki Yolları - Mannheim Güney (D) - Mannheim Batı (D) (normal yol) - Turin karayolu A43 üzerine Lyon (F) Güney (ITA) - Karayolu A6¸p üzerine Lyon (F) Kuzey - Güney / doğu otoyol A36 üzerinde Auxerre (F) den - Karayolu A35 üzerinde Auxerre Doğu (F) - Karayolu A31 Dijon (F) doğuya 3x - Karayolu A6 Dijon (F) den batı 1x - 1x güney / doğu karayolu A86 Paris (F) den - Karayolu üzerinde Lüksemburg Kuzey (L) - Calais normal yolda Brussel (B) Batı (F) - Kuzey karayolu A9 üzerinde Nurnberg (D) Kuzey - Karayolu A23 üzerinde Lille Doğu (F) - Karayolu A10 Berlin (D) Güney - Karayolu A2 Magdeburg Kuzey (D) - Karayolu A10 Berlin (D) Batı - Karayolu A19 Berlin (D) Kuzey - Karayolu A20 üzerinde Rostock (D) Batı - Karayolu A24 üzerinde Lüneburg (D) Doğu 27. Lyon (F) -Dyon (F) (kuzey) dan ve Cenevre (CH) normal yol yeniden tasarlandı - 4 Yeni benzin istasyonları Dijon 28. Küçük düzenlemeler (F) 29. karayolu üzerinde Auxerre (F) yakın yeni SCS güncellemeleri ile bazı garip "kesme sahnesi"
Yapımcı(lar):MsHeavyAlex
ETS2 /ATS Versiyonları:1.22
Bu Mod Henüz Test Edilmedi.
Yazarın Paylaştığı İndirme Linki:Tıkla+

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar


Dosya Özellikleri:Zip / MB
ETS 2 MsHeavyAlex (MHA) Haritası V2.2 İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK