ETS 2 – Oversize Uzun ve Geniş Yük Paketi

ETS 2 – Oversize Uzun ve Geniş Yük Paketi

1.425 Kez
0

ets2_uzunvegenis_yukpaketi_03

Euro Truck Simulator 2 yük dorselerine yeni bir dorse ekleyen ve bu dorsenin 31 farklı yük götürmesi üzerine hazırlanmış harika bir Oversize dorse yamasıdır. Helikopter, Maden kamyonu, tank parçaları , askeri araçlar, iş makinaları gibi birbirinden ağır yüklerin taşındığı geniş bir dorse yamasıdır.

ets2_uzunvegenis_yukpaketi_04 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_05 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_06 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_07 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_08 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_09 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_10 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_11 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_01 ets2_uzunvegenis_yukpaketi_02

Oyunda etkinleştirdiğinizde hemen hemen bütün kargo mekrezlerinde bu dorseleri görebilirsiniz. Trafikte sorun teşkil etmemesi nedeniyle trafikte kullanılmasına izin verilmemiştir.

Yapımcı(lar):scs, ghostlord
ETS2 /ATS Versiyonları:1.23
Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar


Dosya Özellikleri:Rar /120 MB
ETS 2 – Oversize Uzun ve Geniş Yük Paketi İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK