ETS 2 Serbest Kamera Özelliği

ETS 2 Serbest Kamera Özelliği

2.152 Kez
0

Merhaba www.kamyonyama.com ziyaretçileri  aranızda bi çok arkadaşımız belki bilmiyor diyerek sizlere bu gün ETS 2′ nin bir özelliğini anlatmak istedik, ETS 2 Serbest Kamera özelliği ile yüklerinizi daha hızlı teslim edebilirsiniz, Haritada daha rahat rahat gezebilir daha çabuk keşif yapabilirsiniz.

Gelelim  serbest kamerayı nasıl çalıştıracağımıza:

Euro Truck Simulator 2’de bu kamerayı kullanmak için oyun dosyalarında bazı değişiklikler yapmak gerekiyor.

Belgelerim\Euro Truck Simulator 2 klasörüne girin. “config” dosyasını birlikte aç diyerek not defteriyle açın. Aşağıya doğru ilerleyerek <<< uset g_developer “0” >>> bu satırı bulun ve “0” yazan yere “1” yazın. Ve dosyayı kaydedip çıkın.

Artık serbest kamerayı kullanmak için hazırsınız.

config-serbest-kamera-4

Oyununa giriyoruz daha sonra yukarıdaki resimde gördüğünüz 0 (sıfır ) tuşuna basarak serbest kameramızı aktif ediyoruz.

kamera tuşlarımız ise :

“8” tuşu ileri gitmenizi, “5” tuşu geri gitmenizi, “4” tuşu sola gitmenizi, “6” tuşu sağa gitmenizi, “9” tuşu yukarı gitmenizi, “3” tuşu aşağı gitmenizi, mouse ise yönünüzü ayarlamanızı sağlar. Eğer direksiyonunuzu mouse ile kontrol ediyorsanız, farenin sağ tuşuna basılı tutarak kamerayı kontrol edebilirsiniz.

İsterseniz bu kamera türünü aracınızı istediğiniz yere kolayca taşımak için de kullanabilirsiniz. Serbest kameradayken aracınızı bırakmak istediğiniz bir yere gidin ve F9 tuşuna basın. Aracınız  -eğer işiniz varsa dorsesiyle beraber-  oraya bırakılacaktır.

Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar


Dosya Özellikleri:Belirtilmemiş / MB
ETS 2 Serbest Kamera Özelliği İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize kayıt olarak Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.
İndirdiğiniz modlar hakkında yorumlarınızı lütfen konu altındaki yorum bölümünden iletiniz, fikirleriniz bizim için önemlidir..

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK