ETS 2 ve ATS’ ye Paralel Güncelleme

ETS 2 ve ATS’ ye Paralel Güncelleme

316 Kez
0

steam-workshop-ets2-ats-final

Ets2 ve Ats’ ye Paralel  Güncelleme

SCS Software Euro Truck 2 & American Truck Simulator Paralel Açık beta Oyun Güncellemeleri Tamamlandı ve son durumla  ilgili açıklama yaptı.

SCS Software bugün her iki oyunun da güncellemelerini tam sürüm olarak yayımladı. Euro Truck Simulator 2’nin 1.23, American Truck Simulator’ın 1.2 güncellemeleri an itibariyle tamamlanıp oyunculara Steam üzerinden sunulmuş durumdadır. SCS ekibi genişletilmiş açık betanın parçası olan herkese teşekkürlerini iletiyor. Steam Atölye desteğinin bazı unsurlarını daha güçlü hale getirmek için büyük bir geri bildirim almışlar.

Bu güncellemelerle gelen özellikleri aşağıda sıraladık:

Steam Atölye desteği; Artık Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarının Steam Atölye desteği bulunuyor.

Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi; Her iki oyun için geçerli olan bu özellik ile tekerlek modifikasyonu daha da ayrıntılı oluyor. Jant 4 farklı katmadan modifiye edilebilir hale geldi. Kapak, somunlar,

SCS Workshop Uploader; Bu program sayesinde Steam Atölyesine modlarınızı gönderebiliyorsunuz. Burada nasıl yapıldığını anlatmıştık.

SCS’nin Modlama için oluştuğu Wiki sisteminden de yararlanabilirsiniz. 

Güncelleme nasıl geliyor?

Steam’de otomatik olarak oyunlarınız güncellenir. Eğer açık betaya katıldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Son sürüm otomatik indirilir kurulur.

 

Bizi Takip Edin:

Kamyonyama.com  

Bzmnettv/Facebook

Bzmnettv/youtube     

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK