Ets2mp’den büyük değişim…!

Ets2mp’den büyük değişim…!

289 Kez
0

wotr-mp

Evet www. kamyoyma.com ziyaretçileri veEts 2 severler Scs soft çalışmalarına hızla devam ediyor. Ats çıkışından önce multiplayerde bir deiğişiklik yaptı. Evet Ats’nin multiplayer kısmını Ets2mp ile birlikte gelişmek amacıyla isim değişikliğine gitti.

ETS2MP Değişti World of Trucks Multiplayer Oldu! World of Trucks vizyonunun bir parçası olmaya karar verdiler. WoTRMP ile tanışın….

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer veya kısa adıyla ETS2MP modunun yapımcı ekibi isim değişikliğine gitti. World of Trucks platformu SCS Software tarafından geliştirilmeye ve oyunlara entegre olmaya devam ederken onlar da ETS2MP adını değiştirerek World of Trucks Multiplayer yaptı.

 

American Truck Simulator, 3 Şubat günü çıkacak. Şu an basına özel sürümü erken erişimde oynanıyor. ATSMP ve ETS2MP ayrı olmak yerine World of Trucks Multiplayer adıyla devam edecek. Artık yeni adres www.wotr-mp.com oldu. Aylardır zaten bu arayüz ve site üzerinde çalıştıklarını belirtiyorlar. American Truck Simulator çıkışından sonra mümkün olduğunca çabuk bir şekilde Multiplayer modunu entegre etmeyi planlıyorlar. Buna Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu da dahil. Bildiğiniz gibi ETS2MP de artık 64bit desteğine kavuşacak. Şu an oynanılan 0.2.0.5.2 sürümü son 32bit desteği.

 

Site ile ilgili hataları onlara destek sisteminden rapor etmenizi istiyorlar. Ayrıca yine bu değişiklik sonucu site veritabnın bulunan yasaklamalar ve raporlar kaldırıldı. Yani şu an yasaklı bir hesabınız varsa onun yasağı kaldırılmış durumda.
Bu sitenin arayüzü komple değişmiş üyeliğinizle giriş yaparak test edebilirsiniz.

Not: Bilgiler başka birsiteden alınmıştır.
PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK