Henüz ATS Almayanlara İyi Haber

Henüz ATS Almayanlara İyi Haber

237 Kez
0

demo

AmericanTruckSimulator Demo Çıktı…!

Evet www.kamyonyama.com ziyretçileri ve ETS’ Sevenler AmericanTruckSimulator oyununun Çıkışından kısa bir süre sonra Scs software oyunun demosunu Steam üzerinden oyunculara sundu. 

Detaylı bilgileri aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

Selamlar kamyoncu! Hala risk almak ve teknik uyumsuzluk korkusuyla oyunu satın almak konusunda emin değilseniz, biz özgür kullanılabilirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz  American Truck Simulator  demo. Oyun satın alma kararı vermeden önce, bilgisayarınızda çalışacak emin olmak için deneyin. Sen oyunun kendisi. Gibi, şimdi Buhar onu yakalayabilir demo alınan işlerin sayısı ile sınırlıdır ve sadece Kaliforniya durumunu içerir, ancak teknik olarak oyunun kendisi ile özdeş olduğunu. Demo oynadıktan sonra oyunu satın alırsanız demo modunda saklanan kurtarmak oyunu tam oyun ile uyumlu olarak, bıraktığı nerede, sürmeye devam edebilirsiniz.

store.steampowered.com/app/270880/

Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

American Truck Simulator Mod Yükleme

İndirdiğiniz Zip Dosyasını Belgeler>American Truck Simulator > Mod Klasörüne atın daha sonra Oyuna giriş yapın, Mod menager kısmına tıklayıp eklediğiniz modu aktif ettikten sonra oyun içerisinde moda ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK