İskandinavya DLC’si ile Oyuna Eklenen Yeni Dorse ve Yükler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
iskandinavya_dlcsi-yeniyukler

Euro Truck Simulator 2 yeni DLC paketi İskandinavya ile alakalı haberler paylaşıldıkça sitemize ekliyoruz. Çıkış süresine çok fazla kalmayan yeni paketin getirdiği yenilikleri yine sitemizden sürekli takip edebilirsiniz. Oyuna bu yeni DLC ile birlikte tam 80 adet farklı yük tipi ekleniyor. Ayrıca bu yeni yük tiplerini taşıyacak birçok yeni dorse modellemeside tamamlanmış durumda.

iskandinavya-yenidorseler

Hayvan taşımacılığı İskandinavya DLC’si ile mümkün..

İskandinavya bölgesinde bulunan birçok fabrika ile anlaşılmış ve lisanslı olarak oyunda yer almakta. Bunların başında Volvo ve Scania fabrikaları yer almaktadır. Bu nedenle Artık dorsemizde sıfır kilometre 2 adet Scania tırını Avrupa’nın herhangi bir şehrine götürebileceğiz. Hayvan naklinide olanaklı hale getiren bu dlc paketiyle birlikte Aria çiftliğinden Avrupa’ya hayvan taşımacılığı gerçekleştireceğiz. Avrupa’dan da İskandinavya’ya hammadde , gıda maddeleri , Fabrika parçaları , yedek parçalar taşıyabileceğiz.

iskandinavya-yenidorseler_03

Scania çekicilerimizi Fabrika’dan satış yerlerine taşırken

iskandinavya-yenidorseler_02

Çelik işlemeciliği ile alakalı farklı bir Fabrika aparatı taşırken

Normal Çiftliğin yanısıra artık Hayvan çiftliği de oyuna eklenmiştir. Ayrıca yukarıda birçok kategoriye ayrılan 80 farklı yükün taşınabilmesi için gerekli olan kargo alma yerleride çeşitlendirilmiş mantıklı olan bölgelerde mantıklı şekilde yük alma ve teslim etme sağlanmıştır. Bölgenin ihtiyacı gerçek dünyada nasılsa oyunda da öyle dizayn edilmiş ve ihtiyaçların karşılanması hedeflenmiştir.

iskandinavya-yenidorseler_04

Çıkış tarihi yaklaştı dedik ama ne zaman çıkacak ondan bahsetmedik hemden onuda yazımıza ekleyelim. Excalibur-Puplishing’in oyun satış sayfasında yer alan bilgi 8 Mayıs 2015 tarihini göstermekte. Şuan için fiyatı açıklanmayan DLC’nin içerisinde yer alan ülke ve şehirleri öğrenmek için tıklayın.

İskandinavya DLC’si ile Oyuna Eklenen Yeni Dorse ve Yükler İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir