İskandinavya Genişlemesi Yeni Feribot Rotaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
kapak_iskandinavyadlcsiferibotlar_01

24 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sürülecek olan İskandinavya genişleme paketi(DLC) ile yine birçok feribot seferi ve birçok liman modellemesi de bizimle olacak. Daha önce İskandinavya DLC’sinin detaylarını anlattığımız bu yazımızdan oyuna yeni eklenecek 3 yeni ülkenin ve 19 şehrin bilgilerini alabilirsiniz.

feribot_iskandinavyadlcsi_ets2

İskandinavya paketinin fiyatı henüz belli olmadı. Fakat SCS Soft blogunda sürekli yeni gelişmelerini ziyaretçileri ile paylaşıyor. Pakette yeni eklenecek ülkeler de kendi aralarında feribot seferlerine sahip. Örneğin Norveç  Bergen , Oslo , Göteborg , Stavanger ve Kristiansand şehirlerinden Danimarka Frederikshavn şehrine 2 , Hirtshals şehrine 3 olmak üzere 5 feribot seferi vardır. Buda toplamda 7 farklı yeni liman demek. Avrupa’ya ise İsveçten üç feribot seferi , Danimarka’dan bir , iki sefer bulunmaktadır.

feribot_iskandinavyadlcsi_ets2_01

Rostock , Gdansk liman şehirleri olarak yeni DLC paketi ile önemli bir rol üstlenecek gibi gözüküyor. Paketle birlikte birçok yeni iyileştirme daha yapılacağını söyleyen SCS toplamda 15 yeni liman modellemesinin hazır olduğunu söyledi. Euro Truck Simulator 2 geliştirilmeye devam ettiği sürece bilgisayarımızdaki yerini koruyacak gibi duruyor. Umarım bu güzel çalışmayı American Truck Simulator ile perçinleyerek daha da uzun bir haritada dilediğimiz şekilde özgürce seyehat ederek yük taşıyabilir iki kıta arasında ki bağlantıyı sağlayabilirler ise tek profil ile hem Avrupa’da hemde Amerika kıtasında kamyon sürmeye devam edebiliriz. Kim bilir belki Afrika kıtasında geçen bir üçüncü oyun ile seriyi yaymaya devam edebilirler.

feribot_iskandinavyadlcsi_ets2_02

Bu arada haberleri pek dönmese de SCS firmasının Euro Coach Simulator üzerindeki çalışmalarına da devam ettiğini hissediyorum. Buda demek oluyor ki Tüm dünya’da kamyon , Otobüs simülasyonu belki önümüzdeki yıllarda bizimle olabilir ve,

Bakarsınız iyi çocuk olursak şirinleri görebiliriz 🙂

İskandinavya Genişlemesi Yeni Feribot Rotaları İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir