Kamyon ve Monster Truck Oyunları Neden Popüler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
mercedes-benz-antos-1840-kamyon

Sanal ortamda oynanan oyunların farklı bir atmosferi var. Kurgu bir dünya yaratarak, burada insanın kendisini özgür hissetmesini sağlayan bu ilginç oyunlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu oyunlar arasında özellikle çocukların ilgisini çeken kamyon oyunları aslında yetişkinlerin de bir hayli beğenisini kazanıyor.

Kamyon oyunları denilince akla ilk olarak truck simulatör türündeki oyunlar gelmektedir. Bu tür oyunlar ilginizi çekiyorsa, bunların hakkında biraz bilgi sahibi olmanızda yarar var. Son zamanlarda Battlefield gibi oyunlarda zırhlı kamyon ve tanklara yer vererek ilgiyi üstüne çekmeye başardı. Battlefield 1 Armored Vehicles ile düşmanlara karşı zırhlı ile hareket edebilir ve savaşın gidişatını belirleyebilirsiniz.
Euro Truck Simulator
Truck simulatör oyunları içinde en çok tercih edilenlerden olan Euro Truck Simulatör, sıradan bir kamyon sürme oyunu değil. SCS Software firması tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen bu oyunun birkaç versiyonu üretildi. Tüm sürümleri ile Video Games Reviews sitelerinden yüksek puanlar almayı başardı.

Her sürümünde farklı yeniliklere yer verilen oyunun ana teması ve mekânı günümüz Avrupa’sı olarak belirlenmiş. Aslında bu oyunda kamyon sürme değil de kocaman bir tırı sürerek Avrupa’nın istediğiniz yerlerine seyahat edebiliyorsunuz.
Heyecanlı Yolculuk Başlıyor
Oyuna başlarken seçebileceğiniz yedi araç var. Volvo, Mercedes, Scaina, Iveco, Man, Daf ve Renault marka araçlardan bir tanesini seçerek, yolculuğunuza başlıyorsunuz. Tabii yolculuğa başlamadan önce de bir hedef belirlemeniz gerekiyor. Bu hedef Avrupa’nın istediğiniz bir şehri olabilir. Ancak oyunda yapacağınız bu yolculuk, turistik amaçlı değil. Taşımanız gereken ürünler var. Bu tür kamyonları GTA Cheats and Tips kullanarak ünlü oyun serilerinde de elde edebilirsiniz.
Ürünleri Hedefe Taşırken Dikkat!
Taşıyacağınız ürünler öyle kolay değil. Bunlar arasında tehlikeli patlayıcı maddeler olduğu gibi, kırılacak hassas eşyalar da var. Tabii yolda giderken bunların başına bir şey gelmeden ve elbette kendinizi de koruyarak, hedefinize en kısa sürede ulaşmanız gerekiyor. Bu oyunun ana kuralı, eğer oyun paranız kısıtlı miktarda ise, çok uzak hedefleri seçmemek olmalıdır. Çünkü eğer benzininiz biterse, yolda kalma ihtimali yüksek. Bir de haritadan sapmadan hedefinize ulaşmanız gerekli…

Kamyon ve Monster Truck Oyunları Neden Popüler İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir