Kamyonyama Yeni Temasıyla Aramızda

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Merhaba sevgili dostlar, Sitemiz yepyeni görünümü ile bu gün(08/09/2015)den itibaren karşınızda. Çeşitli özelliklere sahip bu yeni temamız ile hem görsel bir şölen hem de sitedeki karışıklılığı giderecek bir hamle uyguladık.

Mavi tonların hakim olduğu(Diğer kullandığımız temalardaki gibi) Mobil platformları da destekleyen hoş görünümlü Newsmag temasını kullanmaya başladık.

Amaçladığımız şey, sizler tarafından daha fazla mod gelmesi ve bizlerde bu modları onaylayarak sitemizde paylaşmak.Bu nedenle yazar sayfalarındaki iyileştirmelere de sahip olan bu tema kullanıcı profilini ön plana çıkaracak.

Yaptığınız her türlü dosyayı, okuduğunuz kamyon simülasyon oyunları hakkında çıkan haberleri yada oyun hakkında diğer oyunculara yardımcı olacak bilgileri bizlere gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey üye olmak.

Ayrıca tüm bunlarında yanında sosyal sorumluluk yazılarını da bizlere gönderebilir ve tüm Kamyonyama.com Ziyaretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Yeni temamız hoşunuza gitti ise anasayfamızda sağ, konu içerisinde sol kısımda bulunan Ankete katılmanızı rica ederiz. Öyleki fikirleriniz bizler için gerçekten önemli.

Kamyonyama Yeni Temasıyla Aramızda İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir