LOL Oyununda Başarılı Olmanın Sırları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
lol___

LOL basit bir oyun sanıyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. League of Legends adlı strateji, başarı ve zeka oyunu; ülkemiz dahil tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı arasından zirveye çıkmak, birçok güçlü rakibi alt etmek için bilinen taktiklerin dışına çıkmakta fayda var. İşte o başarının sırrı aşağıdaki tekniklerde gizli.

League of legends’e kayıt olmak için tıklayın.

LOL’da başarılı olmak için teknikler

1. En az tecrübe: Kazanmak ve yükselmenin en kolay yolu, taktiklerle savaşmaktır. Bunu elde etmek ise; tecrübeden geçiyor. LOL oyununda deneyimleriniz size rakamsal başarı olarak geri dönecektir. Bu başarıları kendinize empoze ederek bir oyun stili belirleyebilir ve gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.


2. Otomatik pilota izin verin: Oyunda kazanmak, düşmana karşı bir silah kullanarak olmayabilir. Silahını doğru kullanmalısın da. Mesela LOL oyununa Saldırı Mesafe Göstergesi diye bir ayar bulunmakta ve bu açık olduğunda düşmanınıza en uygun saldıra mesafesini size veriyor. Bu sayede kaybetme olasılığınız düşecektir.

3. Şampiyonunuzu bulun: Şampiyon dediğimiz karakterler içinde hangisini iyi kullanıyorsanız, sizin için en iyisi odur. Ancak sakın en çok kullanılan şampiyonu seçmeyin ve şampiyonunuzu belirlemek için hepsini deneyin. Unutmayın, az kullanılan bir şampiyonu iyi kullanabilmek; size çok iyi artı sağlayacaktır.

4. Takım olarak savaşın: Bencillik denilen kavramı burada son verin. Çünkü LOL, takım oyunudur.Örneğin takımınızın X şampiyona ihtiyacı varken; Y şampiyonunu alırsanız, oyunu kaybedebilirsiniz. Eğer eğlenmek yerine kazanmak için oynuyorsanız, takım olun ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapın.

5. Önsezi: Belirsizliği kimse güzel görmez. O yüzden bir oyundayken karşınıza ne tür rakipler çıkabileceğini sezmelisiniz. Bu sayede ne tür savunma uygulayabileceğinizi yada neleri yaparak maçı kazanabileceğinizi kavrayabilirsiniz. Kısacası geniş düşünün.

Bunlar oyun hakkında fiziksel ve taktiksel durumlar. Peki; hedefiniz şampiyonlar şampiyonu olmak ise veya para kazanmak ise; profesyonelliğe ihtiyacınız vardır. İşte onun için gerekli olanlar ise şöyle:

6. Zihninizi dinlendirin: Savaş meydanında kaybetmekte mübahtır. Ama her kaybediş bir çöküş demektir ve moral bozukluğu, başarınızı etkiler. O yüzden oyun içinde kazanamadığınız, yükselemediğiniz, bulamadığınız,kaçamadığınız bir durum varsa; oyuna ara verin. 10 dakika dinlenip zihninize temiz hava katın.

7. Takım ruhunu korumak: Takımınızda herkes en iyi derece de oyunu bilmiyor olabilir. Kaybetme durumlarında arkadaşlarınızı suçlamayın yada çeşitli hakaretler etmemelisiniz. Takım kurmak zordur ve takımı dağıtmak; takım olmadan bu oyunda yol almak, imkansızdır.

8. Rakip bir dosttur: Oyun içinde rakipleriniz muhakkak olacaktır. Rakiplerinizi küçümsemek yada alay etmek, ileride sizi zor duruma düşürebilir. Çünkü bir rakibiniz ile yer gelir takım arkadaşı olabilirsiniz.  Unutmayın, amacınız karşıdakini yenmek değil, oyunda yükselmek olsun.

LOL oyunu, yukarıdaki taktikleri hayata geçirecek kadar güzel tasarlanmış bir oyundur. Profesyonel olmak, oyunda popüleritenizi arttıracak ve sizi başarıya ulaştıracaktır. Lol’un bir takım oyunu olmasını olumsuz bir durum olarak görüyorsanız; Legend Online (Bkzlegend online kaydol) gibi yada diğer taktiksel oyunlar gibi online oyunları oynayabilirsiniz. Yukarıdaki LOL için tüm taktikler, Legend Online gibi tüm strateji oyunlarında da geçerlidir.

LOL Oyununda Başarılı Olmanın Sırları İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir