SCSSoft Amerikalı Şöförleri Unutmadı

SCSSoft Amerikalı Şöförleri Unutmadı

1.414 Kez
0

ats_kenwortht680

Scssoft, yeni çıkartacağı American Truck Simulator için resmi blog sitesinde yeni bir paylaşım yaptı. Amerika ulusal şöförler haftası olarak adlandırılan paylaşımda Amerika bayrağı ile süslenmiş iki adet daha önceden de resimlerini paylaştığımız Kenworth T680 ve Pete 579 tırlarını paylaştı.

Yapılan açıklamada Amerika’da faliyet gösteren 3,4 milyon kamyon şoför olduğunu ve bunların kadın ve erkeklerden oluştuğunu belirtmişler. Günlük onca yükü adreslere ulaştırarak insanların yaşamını sürdürebilmelerinde önemli bir rol oynadıklarını dile getirmişler. Ve onların böyle bir günde firma çalışanları tarafından onure edilmesi içinde oyuna dahil edilen Amerika bayrağı skinini paylaşmışlar.

ats_pete579

Ayrıca sadece Amerika bayrağı değil bir dizi paintjobs olduğunuda dile getirmişler. Resmi ağızdan henüz oyunun çıkış tarihi açıklanmadı. Steam üzerinde halen TBA(çok yakında açıklanacak) yazmakta. Daha önce sizlerle paylaştığımız çıkış tarihleri oyunun satışı için anlaşan firmalardan açıklanan tarihlerdi o tarihlerde patladı malesef.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK