Sıkça Sorulan Sorular

Euro Truck Simulator 2 Satıyormusunuz ?

Hayır . Sitemiz üzerinden herhangi bir satış söz konusu değildir. Orjinal Euro Truck Simulator 2 sitesi veya Steam üzerinden sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

SCSSoftware ile herhangi bir ilişkiniz var mı ?

Hayır. Sadece sevilen SCSSoft ve farklı firmaların Kamyon ve Otobüs oyunları üzerine yapılmış yama, mod gibi ücretsiz dağıtılan içerikleri sitemiz üzerinden paylaşıyoruz.

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

Sitemiz üst kısmında iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz her maile geri dönüş yapıyoruz. 3-8 iş günü arasında maillerinizi cevaplıyoruz. Yaz döneminde Hafta sonlarıda maillere cevap veriyoruz.

Yama Nasıl Yapılır ?

Zmoddeller programı ile çizim yaparak oyuna aktarabilirsiniz Google’da çeşitli kaynaklara ulaşıp program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Harita Nasıl Çizilir ?

Oyun ekranı açıkken komut panelini açın “é” tuşuna basarak ESC’nin altından ki tuş yani “edit” yazın Enter’a basın ardından editörde harita çizimini gerçekleştirebilirsiniz ..

Paylaştığınız Yamalar Kime Ait ?

Paylaştığımız yamaların altına yapımcı isim ve nickleri yaplaşıyoruz. Bu paylaştığımız isim veya nickteki oyuncular tarafından yapılmış yapamalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir