Telefon Temaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
temaindir

temaindir

Her türlü Telefon marka ve modelin temaları sizler için bir sitede toplandı. Ayrıca Blogger , WordPress, Opencart , Vbulletin temaları da sizler için geniş yer kaplıyor. Vbulletin forum sisteminiz mi var sorun değil yepyeni bir görünüme sahip olmanız an meselesi. Hemen vbulletin tema indirip sitenize kolayca kurabilirsiniz.

WordPress temaları ise oldukça genişletilmiş. Örneğin eğitim siteniz var sorun değil eğitim sitesi temasını indirerek sitenize kurabilirsiniz. yada sağlık siteniz mi var hemde blogger oda sorun değil sadece tek yapmanız siteye girip blogger temaları kısmına tıklamanız yetecektir. Nokia yada samsung telefon modeliniz var ama artık ekrana bakarken hiç hoşnut olmuyorsunuz oda problem değil samsung telefon temaları yada nokia telefon temaları tıklayıp anında indirebilirsiniz.

 

Ayrıca Iphone 5 ve Iphone 4 temaları da sizlerle . Opencart gibi e-ticaret sitelerinin temalarını ücretsiz ve premium temaları hemen bedava indirebilirsiniz. Windows 8 ve windows 7 temalarıda artık sizlerle. Windows 7 bilgisayar temaları yada Windows 8 temaları yada dilerseniz windows XP Temalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon Temaları İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir