TÜRKİYE-AVRUPA HARİTASINDA SÜPRİZ GELİŞME…!

TÜRKİYE-AVRUPA HARİTASINDA SÜPRİZ GELİŞME…!

3.674 Kez
3

avrupa-turkiye-haritasi

Merhaba www.kamyonyama.com ziyaretçileri ve Ets 2 oyuncuları Sizlerin daha eğlenceli bir oyun oynamanız için takip ederek sizlerle buluşturduğumuz ve Kısa bir süre önce Ets 2 Türkiye-Avrupa haritasının yapımına son verildiğini duyurmuştuk fakat yapımcı arkadaşımız yoğun uğraşlar sonucu sorunu bularak çözüme kavuşturduğunu ve Haritamızın yapımına kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu, bizde bu sevindirici haberi yapımcı arkadaşımızın facebook üzerinden yorumlara vermiş  olduğu cevalarla bildiriyoruz.

EVET YANLIŞ DUYMADINIZ HARİTAMİZ YAKINDA SİZLERLE..

    Karar degişmesi değil sadece hatayı yoğun bir uğraş sonucu buldum tam 4 gün uğraştım  bu hatayı bulmak için  Scs’ nin editöre model ekleyip 1.22 sürümünde modelleride geri çekmesinden oluşmuş çözdüm bu olayı.

Bu Mod Henüz Test Edilmedi.

ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir ?

1-) İndirdiğiniz Dosya RAR ise Winrar Programı ile çıkartın. / Zip veya SCS uzantılı ile 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip-SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın. Sonra 3. adıma geçebilirsiniz.
3-) Oyunun Masaüstündeki Simgesine çift tıklayıp oyunu çalıştırın. Daha sonra Profil seçme ekranı geldiğinde Devam ET yerine Düzenleye Tıklayın.
4-) Açılan bölümde Sağ kısımda Mod klasöründe olan Dosyalar listelenir, onun yanındaki kutucuğa işaret koyup Hemen altta bulunan Uygulaya basın.
5-) Daha sonra tekrar Profil seçme ekranına dönecektir bu ekranda devam ete tıklayıp başlayabilirsiniz.
6-) İyi Oyunlar

PAYLAŞ
ETS 2 ile tanışana kadar bilgisayar oyunlarıyla pek ilgilenmeyen biriyken şimdi amatör olarak çeşitli modlar hazırlayor ve sizlerin keyifli ve renkli bir oyun oynamanızı sağlamak adına iyi oyunlar ve bol kazançlar diliyorum

3 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar haritamızı biraz önce indirbildim test etmeye çalışıyorum, fakat anladığım kadarıyla haritamız sadece 1.22 sürümünde çalışmakta muhtemelen yüksek sürümlerdede çalışacaktır.

BİR CEVAP BIRAK