Anadolu Haritası V1.9 İndir

Anadolu Haritası V1.9 İndir

86.907 Kez
333

Mevcut şehirlere ek olarak : Adapazarı(Sakarya), İzmit(Kocaeli), Bartın, Şırnak, Yalova, Silifke, Tarsus, Konya Akşehir, Konya Kulu, Konya Cihanbeyli, Mersin Mut, Tekirdağ Çorlu eklenmiştir.Büyük şehirler başta olmak üzere birçok şehir yeniden detaylandırıldı.Rampalarda trafiğin daha ağır akışı sağlandı. Oyunda birçok hata ve eksikler tamamlandı.Bazı noktalara gişeler ve tüneller,yan yollar, yeni tabelalar eklendi.Yetişmediği için feribot seferleri bir sonraki güncellemede eklenecektir.

Haritanın Resimleri için tıklayın.

Not: Şifre gerektirmez , Euro Truck simulator 2 1.8.2.5 ve 1.8.2.5.s sürümlerinde test edilmiş ve çalışmaktadır. Sormayın artık !

Not2 : Plakalar halen yapım aşamasındadır. Gecici olarak Türk plakalarıyla oynayacaksınız şehir verileri düzenleniyor diğer güncellemeden önce ara güncelleme ile plakalar sizinle olacaktır.

İlk Defa Yükleyecekler için ; 

Öncelikle İndirmeniz gereken Dosyalar ;
Anadolumap1.9/Alternatif(Yandex.disk) | Haritadetay1_V19/Alternatif(Yandex.Disk) | Haritadetay2_V1000

Yukarıdaki üç dosyayı indirdikten sonra Belgelerim > My Games > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne atın. Daha sonra Oyuna girin yeni Profil oluşturun ardından profil oluşturma ekranında attığınız bu üç dosyayı belirtin daha sonra ise oynayacağınız haritayı Avrupa yerine Yeniharita.mbd olarak değiştirin, işlem tamamdır.

Anadolu Haritası V1.8 den V1.9’de Güncelleme;

Öncelikle indirmeniz gereken dosyalar ;
Anadolumap1.9/Alternatif(yandex.disk) | Haritadetay1_V19/Alternatif(Yandex.Disk)

Yukarıdaki iki dosyayı indirip Belgelerim > My Games > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne atın. Daha önceki AnadolumapV1.8 ve haritadetay1_v1800’ü silin. Daha sonra profil düzenleme ekranında bu iki dosyayı aktif edin kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hepinize İyi Oyunlar Dileriz

333 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK