Yasal Uyarı

Bu sayfada yer alan şartlar, sitemizi ziyaret eden her kullanıcı için kabul edilmiş sayılır. Eğer aşağıdaki şartlar size uygun değilse sitemizi terk etmenizi öneririz.

Kamyonyama.com sitesi içeriği kamyon ve tır oyunları için 3. şahısların yapmış olduğu oyun içi değişiklik yapan dosyalardan oluşur. Bu dosyalar resmi olarak oyun yapımcıları tarafından yapılmadığı ve denetlenmediği için oyun üzerinde bir takım değişiklikler meydana getirdiği için güvensiz olabilir.

Bu nedenle bu dosyaları indirip, oyun üzerinde veya bilgisayarınız üzerinde doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Mod dosyaları yapımcıların sorumluluğundadır. Kamyonyama, son kullanıcı olan siz değerli ziyaretçileri dosyaları indirmek için zorlamaz. Bu nedenle indirip, indirmeyeceği nasıl kullanıcının insiyatifine bırakılmış ise, bu dosyalardan doğacak sorunlarıda kullanıcı kabul etmiş sayılır ve hiçbir şekilde sitemizi bu durumdan sorumlu sayamaz.

Dosya üreticilerine;

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfamızda yer alan mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.