Bütün Garajlar Açık Save Dosyası

Bütün Garajlar Açık Save Dosyası

140.344 Kez
36

cekicigalerileri

Açıklama:
Merhaba ETSDESTEK Ziyaretçileri, Man , İveco , Daf , Scania , Volvo , Renault ve Mercedes Benz  yani bütün Tır Firmaları açılmış durumdaki save dosyası ayrıca Save de 1 Milyar Dolar Parada Mevcut.Kurulumu ise İndirdiğiniz Winrar Dosyasını açın içerisdeki “4B616D796F6E63616665” isimli klasörü Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Profile Klasörünün içerisine Atın Daha sonra oyuna başlarken “Kamyoncafe” Kullanıcı isimli save ile başlayın..

Yapımcı :
Kamyonyama.com

Arkadaşlar indirdiğiniz zip dosyasının içerisinde bulunan profile klasörünü olduğu gibi profil klasörünüz ile değiştirin aksi halde oyundan atabilir. Hiçbir mod ile ekli değildir . 1.2.5 sürümünde oluşturulmuştur. Bütün tır markalarına ait galeriler açıktır. Sorunsuz oynayabilirsiniz.

Bonus : Oyunu Türk Lirasıyla oynamak isterseniz Türk Lirası Para Modunu Deneyin : ETS 2 TL para birimi 

Bonus2 : 996 Milyon Para ve 2000 Level Kayıtlı Oyuncu Dosyasına Ulaşmak için isterseniz : ETS 2 Level ve Para Hilesi

Bonus3 : Hile Kullanmadan Hangi marka tırın hangi şehirde olduğunu merak ediyorsanız ve oyunu hilesiz oynayıp galerileri kendiniz açmak istiyorsanız sizin için derlemek istedik;

Scania Galerileri : Milano , Strasbourg , Gdarisk , Hannover , Dresten , Mancester , Lille

Renault Galerileri : Felixstowe, Paris , Dusseldorf , Praha , Rostock , Lyon , Budapeşte

Volvo Galerileri : Londra , Luxemburg , Osnabrück , Nürnberg , Wroclaw , Verona

Daf Galerileri : Zürih , Salzburg , Leipzig , Bremen , Glasgow , Amsterdam , Cardiff,

Mercedes-Benz Galerileri : Newcastle , Roterdam ,  Szczecin, Warşowa , Bratislava , Stuttgrad , Genova

Man Galerileri : Bern, Münih , Krakow , Berlin , Calais , Dortmund , Edinburg , Birmingham

Iveco Galerileri : Grimbsy , Torino , Brüksel , Frankfurt , Wien , Hamburg

Yukarda adı geçen şehirlerde Galerilere giderek belirtilen markalı tırları satın alabilirsiniz ve tır galerilerini açabilirsiniz..

İndirme Linki(200 KB) :
Beklemeden İndir (Link Yenilenmiştir)  / Modsup ile İndir

Not : Arkadaşlar lütfen kayıtlı oyununuzun yedeğini alın..

1.8.2.5 Sürümü için Bütün garajlar açık save Dosyası:

https://www.kamyonyama.com/euro-truck-simulator-2/level-hilesi-kayitli-oyun-dosyasi.html

36 YORUMLAR

  1. ya arkadaşlar bende 1.1.1 sürümü var tek scania galerisi açık diğerleri yok yardımcı olun lütfen yeni sürüm cıktıysa link verin…y

  2. Benim oyunun sürümü buna çok yakın. Save’i attım diğer save’lerin yanına, çalıştı ama Türkçe olan oyun ingilizceye döndü. Nasıl Türkçeye döndürürüm?

  3. Menüden dili düzelttim ama hız sınırlama aktive oldu şimdide, menüde hız sınırlayıcı işaretli değil ama kamyonu kullanırken retarder çalışıyor diyor. 30 km yi geçemedim, bir yardımcı olsanız.

  4. Hız sorunuda tırı sürerken ve gaza basarken aynı anda “i” harfine basarak çözdüm zaten retarder çalışıyor yazan ufak ekranda hangi harfe basmak gerektiğini söylüyor, ama keşke bu yamaları indirmeseydim çünki versiyon düşüyor ve oyun esnasında tırın rengi pembe oluyor bunu save kaydınızada kaydediyor anladığıma göre, çünki save kaydını yedekledikten sonra oyunu kaldırıp klasörleride silip kayıt defterinide düzelttikten sonra yeniden başlattım bilgisayarı ve tekrar yükledim oyunu, yedeklediğim save kaydınıda yerine attıktantan sonra oyuna girdiğimde oyun çalışıyor ama pembe tır sorunu düzelmiyor, yine aynı.

  5. admin çok saol yaa mod indircek oluyorum bitanesini çok seviyorum ama o aracın galerisi açık değil hiç bişey yapamıyodum ama şimdi yapabiliyorum çok saol admin 😀 😀 😀 😀 😀 😀

  6. oyun açılıyor çok güzel bir profil ancak profilde oyunu sürdürüyorum oyun bir dondurma kasası veriyor o görevi tamamladıktan hemen sonra oyunu etkinleştirin diyor bütün ürün anahtarlarını denedim ama geçersiz veya düzeltin gibi şeyler çıkıyor ürün anahtarı nedir eğer olmuyosada ne anlamışım ben bu oyundan
    cevaplarsanız severim……
    teşekkürler…

BİR CEVAP BIRAK