ETS2 Heart of Russia DLC’si Ne Zaman Çıkacak?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 için planlanan bir sonraki DLC 1 yıldan uzun bir süre önce duyurulmuştu(Mart 2021). Oyuncular Scs Soft’un topluluk merkezinde paylaşılan görsellerle harita genişlemesinin çoktan tamamlandığını düşünüyor. Peki hala neden yayınlanmadı veya yayın tarihi duyurulmadı?

Harika ekibinin diğer DLC paketlerine göre çok daha kalabalık olduğunu biliyoruz. Fakat dünyanın mevcut durumu göz önüne alındığında firmanın sıkıntılı bir isme ve içeriğe sahip DLC paketini yayınlayıp yayınlayamayacağı da bilinmiyor. Oyuncuların çoğunluğu paketin bu yıl yayınlanmasının mümkün olmadığını düşünüyor. Bazıları ise sessiz sedasız bir şekilde yayınlanabileceğini düşünüyor.

Rusya, Ukrayna savaşı nedeniyle dünya tarafından haklı olarak tepki görüyor. Scssoftware bir Çekya firmasıdır. Çekya, AB’nin Rusya’ya karşı daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olmasını destekleyen ülkeler arasında yer almaktadır. Yaptırım nedeniyle de böyle bir paketin çıkmama ihtimali olabilir. Fakat ortada 1 yıldan daha uzun süren ve geniş bir ekibin çalışması da var. Yani anlayacağınız şuan için kesin bir durum söz konusu değil.

Yine de firma tepki çekmemek adına bu maliyeti sineye çekebilir. Bu arada diğer harita ekibinin Balkan ülke ve şehirlerini genişletecek bir DLC paketi üzerinde çalıştığı üzerine de bilgiler geliyor. Heart of Russia DLC ekibinin ise mevcut haritada iyileştirmeler içeren yeni bir DLC’ye başlayacağı düşünülüyor.

Doğu kültürünü yansıtan bir DLC paketi olduğu için eminim birçok Türk oyuncu da Rusya’nın dar ve Avrupa’ya göre biraz daha düşük kalitede yollarında yol yapmak, tır sürmek isteyecektir. Bu arkadaşların umutlarını diri tutmak adına bir görüntü diyelim. 1.44 Sürümü Avusturya Rework tanıtım videosunda Rusça şirket ismine sahip bir dorsenin Heart of Russia ile bağlantılı olduğunu düşünülüyor.

Peki ya sence? Bu DLC yayınlanır mı?

ETS2 Heart of Russia DLC’si Ne Zaman Çıkacak? İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir