ETS2 – Mercedes Axor 1840 MP3 Kamyon Modu (1.37.x)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ETS2 1.36 ve 1.37 sürümlerinde çalışan kamyon modudur. Mercedes Axor 1840 MP3 kamyon modu yüksek kalitede dokular içermektedir. Motor sesi, iç mekanı ve kabin aydınlatması gerçek araçtan birebir alınmıştır. 3 Spoiler seçeneği, özel ayarlanabilir kaplamalar ve skin desteği mevcuttur. Tekerlek seçiminde Alcoa jant ve Goodyear lastiği bulunmaktadır.

Yapımcı(lar):Harun Aras
ETS2 – Mercedes Axor 1840 MP3 Kamyon Modu (1.37.x) İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

3 Yorum

  1. vabis dedi ki:

    bu mod 1,36 için ve uyumsuz

  2. ilkkan dedi ki:

    bu mod uyumsuz ve harun bey lütfen daf cf modunu 1.37x için yapın. bir önceki 1.36 için yüklemiş olduğum mod oyun içinde gözükmüyordu. sizden güzel ve güzel aksesuarlı daf cf modu bekliyorum.

  3. Yafes dedi ki:

    mod 1.37x için uyumsuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.