ETS2 – Mercedes Big Stars – Actros / Arocs SLT V1.6.5 (1.40.x)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ETS2 1.40 sürümünde çalışan tır modudur. Yeni Actros ve Arocs SLT olmak üzere iki farklı araç bulunmaktadır. Her iki araç için 2500 mm genişliğinde Bigspace kabinine sahiptir. Aracın ön tamponları, arka tamponları, çekme bağlantısı, plakası ve ön ızgaraları seçilebilir.

Versiyon 1.6.5:

  • Farlar yenilendi.
  • Bazı hatalar düzeltildi.
Yapımcı(lar):Mod presented by WTD – WrittenExample, Thunderhawk, D4LYNCHHD Additional contributers: Speedy143 (West of Scotland Heavy Haulage — Skin) Lucas95 (Aertssen, Baumann, Blue Star, Bolk, Bögl, Vossmann, Zerges — Skins) Gordon Gekko (Cadzow, Ruttle Plant — Skin) Scaild (Svestka — Skin) LadenSwallow (adaptation of scs skins – Bears, Heavy Charge)
ETS2 – Mercedes Big Stars – Actros / Arocs SLT V1.6.5 (1.40.x) İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir