ETS2 – Scania S Yeni Nesil T Kabinli Tır Modu V3.1.1 (1.39.x)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ETS2 1.39 sürümü için Scania S Yeni Nesil T Kabinli tır modu.

Değişiklikler:
Yeni parçalar eklendi.
Parlaklığı arttırıldı.

Yapımcı(lar):truck: Azorax Modding, SCS, FlemmingV loads: Azorax Modding, CyrusTheVirus (Integration, conversion to trailers and upgrades), DragonModz (Broken Man bus), Seagull (Broken Mercedes Actros), SCS (Broken American Truck & Scania 6x), RoadHunter (Broken down city bus). tuning pack: Azorax Modding (defs), Mohegan,GTMike,Obelihnio,The crew over at IJ's Mods on Facebook and my unwitting test subjects especially Tasja for the back and forth sorting the last bugs out .
ETS2 – Scania S Yeni Nesil T Kabinli Tır Modu V3.1.1 (1.39.x) İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.