Monster Truck Oyunları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
monster_truck_games

monster_truck_gamesSon derece heyecanlı ve keyifli bir funny games türü olarak dikkat çeken Canavar Kamyon Oyunu, birbirinden öfkeli kamyonlar ile birçok farklı ve engebeli yollar büyük bir heyecan içinde geçilerek her oyun sever ateşli bir oyunun içinde kaybolmaktadır.

Bu noktada birçok farklı ve birbirinden güzel kamyon çeşitlerinden her hangi biri seçilerek oyuna kolay bir şekilde başlanabilir. Bu oyunlar içerisinde Monster Truck ya da Turckformers gibi birçok değişik birbirinden ilginç oyun bölümlerine sahip oyunlar bulunabilir ve son derece keyifli bir vakit geçirilebilir. Özellikle de yandan görünen kamyon oyunları son zamanlarda en çok ilgi çeken kamyon yarıları arasında görünmektedir.
Engebeli Kamyon Oyunları
Bu konuda engebe türleri sürekli olarak değişmektedir. Bu bazen yüksek kavisli dağ çeşitleri olmakta, bazen birçok farklı arabanın üst üste konarak tasarlandığı yollar ya da lastik ve kasaların üst üste eklenerek konması ile tasarlanan yol çeşitleri olabilmektedir. Bu oyun çeşidinde özellikle de yapılması gereken ana tema kamyonların son derece dikkatli bir şekilde dengede kalabilmesini sağlamak ve bununla birlikte engebeler üzerinden atlatmaktır. Tracktor Mania gibi eğlenceli oyunları da deneyebilirsiniz. Her kişiliğe ya da karaktere uygun olan kamyon çeşitleri seçilebilir ve keyifli bir oyunun içine girilebilir. Aynı zamanda büyük bir yarış içinde birbirlerini çamurlu ve topraklı yollarda ezip geçerek öfkelerini ortaya çıkaran koca tekerlekli ve son derece heyecanlı kamyon yarışlar da yine her oyun severi büyük bir eğlencenin içine sürüklemektedir.
Öfkeli ve Ateşli Kamyon Oyunları
Tüm bunların yanı sıra bir de belirli bir arena içerisinde ve özel olarak tasarlanmış engebelerden atlayarak ve hem hızlı hem de ilk sırada bitirebilmenin heyecanını yaşatan birçok farklı oyun türleri de bulunmaktadır. İster arkadan görünümü ister yandan istenirse de kuş bakış görünümlü ve üç boyutlu birbirinden farklı ve kaliteli oyun çeşitleri ile bu her bir Canavar Kamyon Oyunu her gün milyonlarca oyun sever tarafından büyük bir ilgi ile oynanmaktadır.

Sınırsız sayıdaki kamyon çeşitleri ve renkleri ile toprak alanda ya da asfaltlarda birçok farklı oyun türleri kocaman tekerlekleri ve öfkeli halleri ile her oyun severi büyük bir heyecana sürüklemektedir. Özellikle de belirli bir denge sağlanarak birçok farklı engebeyi aşmaya çalışan kamyonları devirmeden istenilen varış noktasına ulaşma oyunları birçok oyun severin en çok sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır. Her hangi bir takılma yaşanmadan ve son derece kaliteli bir görüntü ve ayrıca birbirinden çeşit oyunlar sayesinde milyonlarca oyun sever bu kamyon oyunlarını sürekli oynamaktadır.

Monster Truck Oyunları İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir