ATS – Oregon DLC’si Hakkında Tüm Detaylar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Scssoft bir süredir üzerinde çalıştığı Oregon Eyalet DLC’si hakkında detaylar vermeye devam ediyor. Böyle her eyalete DLC gelirse oyunun bedeli 1000 TL’yi aşar o ayrı mesele ama yeni gelen her DLC ile oyunda bir takım iyileştirmelerde kendine yer buluyor. Aslında bu olay en güzel olanı. Ekip çok sağlam çalışıyor. Gidiyor önce fotoğraflıyor ardından geliyorlar Stüdyoda bu fotoğrafları 3D modelleme programları aracılığı ile gerçeğe en yakın derecede oyuna aktarıyor.

Oregondan bahsedelim birazda, 1859 yılında Amerika birleşik Devletlerine katılan, Kuzeyinde Washington güneyinde Kaliforniya ve Nevada eyaletleri yer alan Pasifik Okyanusuna Cephe bir eyalet. Kaliforniya eyaletine baktığımızda bu yeni DLC’de bolca ağaç göreceğiz. Nedeni ise bu eyaletin %80’inin ormanlardan oluşması. ATS’nin kurak zemininden ETS’nin yeşil zeminine döndürecek bir DLC olacağı kesin diyebilirim. Eyaletin en büyük şehri Portland adı üstünde liman kenti.

Bu pakette dikkat çeken başka detay ise tersanelerin oyuna eklenmesi. Nasılsa Special Transport DLC’si çıktı artık büyük gemi motorları, parçaları, iskeletlerini sayısız tekerli devasa römorkörlerle çekeriz. Yaşasın Volvo diyerek bu tersane olayının hoşumuza gideceğini düşünüyorum. Takibi Volvo oyunda mod olarak indirilecek bir içerik. Kamyonyama neden var sanıyorsunuz ?

Büyük çoğunluğu sahil ve nehir kıyısından oluşan Portland’ın bir başka yüzü. Kartpostallık bir görüntü

Şimdide merakla beklediğimiz DLC’in yayınlanan WörkinProgrıs resimlerini paylaşalım.

ATS – Oregon DLC’si Hakkında Tüm Detaylar İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

Tosahan

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir