ETS2 West Balkans DLC’si Duyuruldu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Hatırlarsanız Heart of Russia DLC’si Ne Zaman Çıkacak? başlıklı yazımızda bu DLC’nin çıkışının riske girdiği(mevcut savaş nedeniyle) firma yeni bir balkan DLC’sine yöneleceğini aktarmıştık. Nitekim duyumlar doğru çıktı. Scssoft Batı Balkan devletlerini ETS2’ye dahil edecek yeni West Balkans DLC’sini duyurdu. Bu yeni DLC ile Arnavutluk, Bosna Hersek, Hırvatistan, Kosova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Slovenya ülkelerine ait birçok şehir oyuna dahil edilecek. Buda yeni binlerce kmlik yeni yollar demek.

DLC’nin içeriği oldukça geniş olduğu için yakın zamanda çıkması pek muhtemel gözükmüyor. Öyleki bahsedilen içerikteki ülkelerde birçok doğa harikası, panaromik manzara oyuna ekleneceğinden dolayı ve yerel taşıma şirketleri, gerçekçi şehir bölgeleri bu işin uzamasına neden olacaktır. Yine de güzel bir haber. Fakat DLC ekibinin 1 yıldan uzun bir süredir bu bölgeyi keşfedip birçok önemli yerin modellemesinin tamamlandığı da yine duyuruda yer alıyor. Yine de ekip üyeleri bitmesinin 1 yıldan daha uzun süre alacağını paylaşmış.

Kaynak: scssoft blog

ETS2 West Balkans DLC’si Duyuruldu İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

kazuslu

"Vardım ilim meclisine ettim ilim talep , ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep" Yunus Emre

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir